Wpis z mikrobloga

@raven_raven: Dla nas to wspaniałe wydarzenie, ale dla wielu starszych ludzi, to zderzenie się dwóch światów - dzieci i wnuki poczuli jak żyją cywilizowani ludzie, a oni jedyne co to mogą tylko słuchać opowieści o tym jak jest na Zachodzie, bo komuna i bieda zakorzeniła e nich strach.
I nawet nie podróżują, bo ciągle myślą że to nie dla nich, że nie znają języka, że sobie nie poradzą na wakacjach, a nawet jeśli sobie poradzą, to piwo kosztuje 2 euro, a w Polsce płacą to 3 złote
@MizoginLu: 6 lat temu do sklepu w którym pracowałem przyszedł facet, żeby kupić lodówkę potrzebującej rodzinie na Szlachetną paczkę. Była to lodówka 150 cm wysokości z osobnym zamrażalnikiem za 900zł. Po kilku dniach przychodzi facet, dobrze wyglądający i dobrze ubrany i mówi, że chciałby wymienić tą lodówkę bo tamta mu się nie podoba. On dopałaci i chce tą srebrną, bezszronową za 1800zł. Taka to była potrzebująca rodzina żyjąca, której nie było
wspominana już wyżej Pani Natalia to hit xD

co w połączeniu ze wsparciem finansowym ze strony rodziców daje kwotę ok 1900 zł miesięcznie. Koszt utrzymania mieszkania wynosi około 1440 złotych


płyn do płukania to dla niej luksus, ale na mieszkanie za 1440 zł sobie może pozwolić xD spokojnie znalazłaby pokój do wynajęcia za połowę tej kwoty. oczywiście gdyby naprawdę potrzebowała pieniędzy...
Standard to wszystko co opisujecie. Dodam, że standardem jest wynoszenie podczas wizyty całej elektroniki do sąsiadów itd. Dodatkowo kiedyś typ, którego starzy mieszkali w mieszkaniu socjalnym mówił, jak jego matka robi dobra pastę z awokado. Ja jako człowiek, który gdzieś tam starał się uczyć, pracować żeby było tylko lepiej i jakoś łączyć koniec z koncem może nie tyle mogłem pomarzyć o awokado ale to nie był owoc pierwszej potrzeby bo też do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elgebar: mnie zawsze #!$%@? jak tam żyje sporo dorosłych osób a mieszkanie / dom wygląda jak rudera. Nikomu się nie chce sprzątnąć, czy wiadra farby kupić co nie jest mega wydatkiem...