Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
malibu99

malibu99

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18236
  • Znaleziska 2712
  • Mikroblog 15524
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 49
Braand
Braand
5 godz. i 41 min temu
  • 0
#mecz Przecież końcówka meczu Austria-Algieria to nie jest ustawka ogarnijcie się. Przecież tam mógł sędzia skończyć, nawet jakby był taki scenariusz to piłka mogła zejść przy strzale itd. Na pewno końcówka nie była tak zaplanowana jak im to wyszło xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 5 godz. i 5 min temu via Android
  • 0
@Braand: Algierczycy po prostu chcieli mieć ostatnie zdanie żeby samym nie dać się wydymać - jakby sędzia skończył to w------e bo i tak przechodzą, a jak nie skończył to można się pokusić o remis i "lepszego rywala" bo już na pewno tego nie przegrają i nie odpadną - po tym drugim "szóstym" golu już rzeczywiście nie było czasu na nic. Jakby chcieli przeczekać te kilkadziesiąt sekund i wygrać to by
  • Odpowiedz
avirant
avirant
6 godz. i 3 min temu
  • 0
A oni wiedzą, że teraz trafia na Hiszpanię? XD

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 6 godz. temu via Android
  • 2
@avirant: wychodzi na to że wiedzieli
  • Odpowiedz
malibu99
malibu99 10 godz. i 16 min temu
  • 0
#mecz SpiderKash z Dzianim na loży VIP btw xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99
Autor
10 godz. i 12 min temu via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
franc_herbatka
franc_herbatka
10 godz. i 24 min temu
  • 2
żao cwelix

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 10 godz. i 15 min temu via Android
  • 1
@franc_herbatka: diogo ciota
  • Odpowiedz
panzerfucker
panzerfucker
wczoraj, 07:06:01
  • 287
#ukraina #rosja #wojna #braun #konfederacja

Ten #braun-owski cyrk objazdowy poza kamratami, góralami i rycerzami wzbogaca się o postacie których istnienia nie byłem świadomy, widać kiedy możliwości nie pozwalają na prawdziwego generała, bierzesz takiego z przebieralni.

Kiedy myślisz, że w polskiej polityce widziałeś już wszystko, na scenę wchodzi on – Gniewomir Rokosz-Kuczyński. Człowiek, który na Litwie, u boku Grzegorza Brauna, odgrywa rolę
panzerfucker - #ukraina #rosja #wojna #braun #konfederacja

Ten  #braun-owski cyrk ob...

źródło: HHaPgftWwAAFmtm

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 21 godz. i 41 min temu via Android
  • 0
@panzerfucker: z mordy ten chłop wygląda na tego husarza który "szczrbcem" pasował grigorija na króla Polski w materiale z wyborów od krzysia pisowskiego
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
wczoraj, 00:44:56
  • 11
#mecz
bonpensiero - #mecz

źródło: SyavE7TGX_720x0

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 wczoraj, 05:16:29 via Android
  • 0
@bonpensiero: Karius? 🤔
  • Odpowiedz
Nicky23
Nicky23
24.06.2026, 22:32:15
  • 66
#mecz
Nicky23 - #mecz

źródło: 10304

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 25.06.2026, 03:25:33 via Android
  • 2
@Nicky23: Kalafiori
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
24.06.2026, 23:50:57
  • 162
#mecz poczułem się bardzo staro ;(
keepitreal - #mecz poczułem się bardzo staro ;(

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 25.06.2026, 03:23:47 via Android
  • 1
@depresyjnydziad: olee
  • Odpowiedz
malibu99
malibu99 24.06.2026, 22:51:58
  • 2
#mecz
K---a jak oni grają... Jakby się Polska dostała na ten turniej to co najwyżej moglibyśmy wygrać z jakąś Belgią, masakra...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem
24.06.2026, 22:53:20 via Wykop
  • 1
co najwyżej moglibyśmy wygrać z jakąś Belgią


@malibu99: Co zrobić!? Wypluń to słowo! (ಠ‸ಠ)
rzaden_problem - >co najwyżej moglibyśmy wygrać z jakąś Belgią

@malibu99: Co zrobić!...

źródło: We_Don%27t_Do_That_Here

Pobierz
  • Odpowiedz

572

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Psy goniły dziecko w Brennej. Zostały otrute. Wyrok w głośnej sprawie

Sąd Rejonowy w Cieszynie ogłosił wyrok w sprawie Damiana D. oskarżonego za podanie psom sąsiadów trutki na ślimaki w Brennej.

ken-wawa
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 16:24:51
  • 241
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    informacje
malibu99
malibu99 24.06.2026, 13:50:29 via Android
  • 12
Miałem kiedyś, ponad dekadę temu, do czynienia z tymi właścicielami - lata mijają a Grześ takimi akcjami dalej nie daje o sobie zapomnieć mi i moim znajomym XD

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malibu99
malibu99 22.06.2026, 22:20:04
  • 74
#mecz

W przerwie meczu warto przypomnieć o człowieku który spał z Didierem Deschampsem
malibu99 - #mecz 

W przerwie meczu warto przypomnieć o człowieku który spał z Didier...

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hemingwayy
Hemingwayy
22.06.2026, 22:21:49 via iOS
  • 36
@malibu99:
Hemingwayy - @malibu99:

źródło: IMG_2565

Pobierz
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
22.06.2026, 22:24:06 via iOS
  • 19
@malibu99: Ale co ty opowiadasz.. grałeś w ogóle w piłkę?
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
22.06.2026, 19:02:37
  • 524
#mecz
Babka stoi z plakatem że jest stu letnią fanką Messiego a Borek że FAN SKLADA ZYCZENIA URODZINOWE MESSIEMU XXDDDDDDD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 22.06.2026, 19:03:24 via Android
  • 58
@kropkawykopka12: sto lat xd
  • Odpowiedz
janekplaskacz
janekplaskacz
janekplaskacz
21.06.2026, 12:31:59
  • 91
Potężne kadry dziennikarskie #kanalzero
Tak wygląda obecnie dziennikarstwo. Pytania z tezą i propaganda.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
janekplaskacz - Potężne kadry dziennikarskie #kanalzero  
Tak wygląda obecnie dzienni...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-21_142700_x.com

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 21.06.2026, 17:07:52 via Android
  • 0
@janekplaskacz: ściera kurskiego przygarnięta przez cysia pisowskiego
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
19.06.2026, 21:58:25
  • 115
Generalnie to beka, że Ukraina jeszcze w 2023 miała prawo nazywać bohaterami kogo chcą, nawet suchewycza czy bandere, a dzisiaj nazwanie jednostki nawet nie konkretnymi imionami, tylko ogolnie "bohaterow oun" kwalifikuje do odebrania orderu, czego nie robilismy od 1939 roku xD

Polska to jest kraj schizoidow, nic dziwnego dlaczego ukraincy omijaja nas szerokim lukiem jezeli chodzi o produkcje swojej broni

#ukraina #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
KIaudik - Generalnie to beka, że Ukraina jeszcze w 2023 miała prawo nazywać bohateram...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 20.06.2026, 19:46:40 via Android
  • 0
nic dziwnego dlaczego ukraincy omijaja nas szerokim lukiem jezeli chodzi o produkcje swojej broni


@KIaudik: nieprawda a przynajmniej nie do końca prawda, przecież kooperują z Polską w zbrojeniówce
  • Odpowiedz
Atypical
Atypical
Atypical
13.06.2026, 14:41:55
  • 82
To jest ten nowy DLC do Wieśka?

#wiedzmin #wiedzmin3 #gothic #gothicremake #gry #pcmasterrace
Atypical - To jest ten nowy DLC do Wieśka?

#wiedzmin #wiedzmin3 #gothic #gothicremak...

źródło: 1000027581

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 13.06.2026, 22:31:24 via Wykop
  • 0
@Atypical: Jakiego k---a Gwizdka?
malibu99 - @Atypical: Jakiego k---a Gwizdka?

źródło: i-have-a-son-now

Pobierz
  • Odpowiedz
malibu99
malibu99 10.06.2026, 22:54:41
  • 333
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
malibu99 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: pił

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99
Autor
11.06.2026, 05:16:30 via Android
  • 3
@Y3ll0w69: sanacyjne
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
05.06.2026, 16:34:56
  • 61
Nachlaj nagrał film w obronie Piotra Pająka i trzeba przyznać jedno: dawno nie było tak eleganckiego seansu pt. „ja też kiedyś byłem większy, ale on pracował, a ja zostałem przy basenie, psach i wspomnieniach”.

Cała konstrukcja jest piękna. Najpierw obowiązkowe podkreślenie, że kiedyś Pająk był mniejszy. Technicznie mniejszy. Subskrypcyjnie mniejszy. Ale już „na wzrostowym”. Czyli klasyczne: ja go znałem, zanim to było modne. Tylko potem nastąpił drobny szczegół fabularny - Pająk pojechał dalej,
zdrajczyciel - Nachlaj nagrał film w obronie Piotra Pająka i trzeba przyznać jedno: d...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-5 o 18.34.34

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 05.06.2026, 19:05:03 via Android
  • 3
@zdrajczyciel: k---a te epitety na prezesa są przekomicznie XDDD zordon z basenu hahahaha
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3517
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 04.06.2026, 14:49:01 via Android
  • 1
@wiktor-wkpl: k---a panie tyle plusów że musiałem liczyć

330 czyli ta gorsza korea jak się nie p----------m
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
04.06.2026, 02:46:08
  • 178
Afrobiker

źródło: 1000006767

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malibu99
malibu99 04.06.2026, 06:35:42 via Android
  • 1
@Afrobiker: co jest kurde
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.05.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.11.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking