#mecz Przecież końcówka meczu Austria-Algieria to nie jest ustawka ogarnijcie się. Przecież tam mógł sędzia skończyć, nawet jakby był taki scenariusz to piłka mogła zejść przy strzale itd. Na pewno końcówka nie była tak zaplanowana jak im to wyszło xD

Braand
















