Wpis z mikrobloga

Dlaczego różowa NIE MOŻE być przegrywem? Pozwólcie, że Wam to uplastycznie. Laska pisze, że ma 19 lat i zmarnowała życie bo nie podróżowała, nie chodziła na imprezy i nie była w związku xDDDDD - 150 komentarzy z poradami i propozycjami poznania się. Ja piszę o swoim patologicznym dzieciństwie, matce alkoholiczce, próbie samobójczej ojca, o tym jak przyjeżdżała co chwile policja, że już z wieku 10 lat miałem tiki nerwowe i pierwsze zaburzenia psychologiczne i wylądowałem u psychologa - max na co mogę liczyć to 20 komentarzy. To są właśnie te detale.

#przegryw #blackpill #p0lka #zalesie #depresja
Pobierz c.....w - Dlaczego różowa NIE MOŻE być przegrywem? Pozwólcie, że Wam to uplastycznie....
źródło: comment_1636881703nkgFvoXt8jvOZ4Ol21aCNR.jpg
  • 82
@chlopak_z_blokow: kobiecy umysł nie posiada koncepcji przegranej, a więc tym samym kobieta nie może zostać przegrywem. Przegrana w kobiecie nie wzbudza żadnych silnych emocji, nie zmienia ich mózgu w taki sam sposób jak robi to przegrana u mężczyzny. Społecznie także kobieta nie może być przegrywem, gdyż społeczeństwo nie wymaga absolutnie niczego od kobiety. Skoro nie ma gry, nie ma również przegranej.
@chlopak_z_blokow Na Wykopie kiedyś pewien młody chłopak opisywał swe trudy walki z nowotworem i on nigdy nie zebrał tylu komentarzy ze wsparciem moralnym co randomowa dziewczyna która wysmarowała tego posta.

Niestety chłopak ten zmarł.

Podobnie znany wszystkim świętej pamięci Debil Leśny, on również nigdy nie zebrał takiej fali odbiorców.

Niestety ale taka jest smutna rzeczywistość na pełnym spermiarzy Wykopie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@chlopak_z_blokow: po prostu dla społeczeństwa i biologii życie kobiety jest bardziej wartościowe. Mniej się ich rodzi, naturalnie dużo ginie pryz porodzie i ciąży. Więc należało o nie dbać. Jak oglądasz filmiki z przemocą, to te wobec kobiet wywołują większe emocje, tak działa natura. Kobiety brzydko mówiąc są jak te worki na sperme, które mają życie na easy mode, bo ich celem jest jedynie dać się wyruchac i urodzić kaszojada. Taka natura.
@chlopak_z_blokow: To wlaśnie najbardziej widać na portalach społecznościowych. Jestem członkiem pewnej grupy na fejsie traktującej o akumulatorach. Wiadomo, 99% członków to faceci. Często ktoś zadaje pytania typu "czy akumulator taki i sraki pasuje do passata" i często dostaje uzasadnioną reprymendę w stylu "jaka wersja pasata, diesel czy benzyna? Pisz dokładniej bo szklanej kuli nie ma"

. .. ale zawsze, ZAWSZE gdy napisze jakaś różowa i to coś w rodzaju:
"hihi bo