Wpis z mikrobloga

Dlaczego różowa NIE MOŻE być przegrywem? Pozwólcie, że Wam to uplastycznie. Laska pisze, że ma 19 lat i zmarnowała życie bo nie podróżowała, nie chodziła na imprezy i nie była w związku xDDDDD - 150 komentarzy z poradami i propozycjami poznania się. Ja piszę o swoim patologicznym dzieciństwie, matce alkoholiczce, próbie samobójczej ojca, o tym jak przyjeżdżała co chwile policja, że już z wieku 10 lat miałem tiki nerwowe i pierwsze zaburzenia psychologiczne i wylądowałem u psychologa - max na co mogę liczyć to 20 komentarzy. To są właśnie te detale.

#przegryw #blackpill #p0lka #zalesie #depresja
Pobierz
źródło: comment_1636881703nkgFvoXt8jvOZ4Ol21aCNR.jpg
  • 82
Dlaczego różowa NIE MOŻE być przegrywem? Pozwólcie, że Wam to uplastycznie. Laska pisze, że ma 19 lat i zmarnowała życie bo nie podróżowała, nie chodziła na imprezy i nie była w związku xDDDDD - 150 komentarzy z poradami i propozycjami poznania się. Ja piszę o swoim patologicznym dzieciństwie, matce alkoholiczce, próbie samobójczej ojca, o tym jak przyjeżdżała co chwile policja, że już z wieku 10 lat miałem tiki nerwowe i pierwsze zaburzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chlopak_z_blokow: ile jest kobiet a ile mężczyzn na wykopie? Już samo to robi statystykę.
@helios123: nie wymaga niczego? Wymaga rzeczy, na które masz mniejszy wpływ - jak wygląd czy płodność, prościej jest z czymś, co zalezy od Ciebie jak nauka czy praca. Ale mądra kobieta nie zbiera poklasku, tylko pytania gdzie gówniaki.
@Rajbond: i kto obśmieje? Inni faceci, chady i normiki? Albo jakieś laski z zaburzeniami, co potrzebują poczuc
Moze brutalne, ale tak to dziala anoni. Tak to dziala od setek, tysiecy lat.


@Harven: przecież wystarczy, że w danej społeczności z takich czy innych przyczyn następuje mocno odczuwalne zawahanie proporcji w liczbie osobników danej płci i wszystko się sypie. To nie jest czarno białe.

Powojenny "ubytek" facetów, albo z drugiej strony, "ubytek" kobiet z racji zbrodniczej polityki komunistycznych władz w Chinach, to takie najprostsze przykłady.

Dlatego nie lubię takiej narracji
@chlopak_z_blokow: Ty się ciesz, że po opisaniu Twojej katorgi jeszcze Cię tutaj nie opluli. Tutaj się gardzi przegrywami, znaj dobre serce zwykłych użytkowników wykopowych. Miłosiernie "normiki" co uważają się lepsi od zniewieściałych i sfrustrowanych incelów.
Badanie pokazujące, że w rozgrywkach tenisowych przegrana nie miała dużego wpływu na efektywność w kolejnych meczach tenisa u kobiet. U mężczyzn zaś efektywność po porażce drastycznie spadała.


@helios123: Nieprawda, to badanie było o zdolności znoszenia presji podczas rywalizacji przez kobiety i mężczyzn, a nie wpływie porażki na efektywność. I tak, w tym badaniu wyszło, że kobiety lepiej znoszą "konkurencyjną presję".

kobiety nie musiały w przeszłości zdobywać pozycji w hierarchii, pokonywać innych
@CocoJamboolin:

Nieprawda, to badanie było o zdolności znoszenia presji podczas rywalizacji przez kobiety i mężczyzn, a nie wpływie porażki na efektywność. I tak, w tym badaniu wyszło, że kobiety lepiej znoszą "konkurencyjną presję".



In analyzing more than 8,200 games from Grand Slam tennis matches, Alex Krumer of the University of St. Gallen and his colleagues found that the male players’ performance showed a larger drop in high-stakes games (relative to low-stakes
Jak widać mowa o efektywności podczas meczów o dużej wadze, ale także poruszony został temat jak wygrana pierwszego seta wpływa na szanse wygrania całej gry, a więc moja interpretacja nie była chybiona.


@helios123: Owszem była chybiona, to jest nadinterpretacja badania pod własną, wcześniej założoną tezę. To badanie nie dostarcza żadnych wniosków na temat tego, jak mężczyźni i kobiety znoszą porażki.

Skupmy się na tym, że mężczyźni odczuwają większe emocje podczas przegranej.
Dlaczego różowa NIE MOŻE być przegrywem? Pozwólcie, że Wam to uplastycznie. Laska pisze, że ma 19 lat i zmarnowała życie bo nie podróżowała, nie chodziła na imprezy i nie była w związku xDDDDD - 150 komentarzy z poradami i propozycjami poznania się. Ja piszę o swoim patologicznym dzieciństwie, matce alkoholiczce, próbie samobójczej ojca, o tym jak przyjeżdżała co chwile policja, że już z wieku 10 lat miałem tiki nerwowe i pierwsze zaburzenia
@CocoJamboolin: '' Owszem była chybiona, to jest nadinterpretacja badania pod własną, wcześniej założoną tezę. To badanie nie dostarcza żadnych wniosków na temat tego, jak mężczyźni i kobiety znoszą porażki.''

Badanie pokazujące że porażki mężczyzn zwiększają prawdopodobieństwo kolejnych nie dostarcza wniosków na temat tego jak mężczyźni znoszą porażki. Ciekawa sprawa xd Mam pewne wrażenie że nie jesteś do końca obiektywna i po prostu za wszelką cenę forsujesz swój światopogląd.
Badanie pokazujące że porażki mężczyzn zwiększają prawdopodobieństwo kolejnych nie dostarcza wniosków na temat tego jak mężczyźni znoszą porażki.


@Rudyprzegrywv2: To badanie nie pokazuje, że porażki zwiększają prawdopodobieństwo kolejnych porażek u mężczyzn. To badanie pokazywało, że mężczyźni gorzej znoszą konkurencyjną presję i częściej przegrywają w sytuacjach stresowych, a taką stresową sytuacją podczas gry w tenisa jest, np. przegrany pierwszy set albo wyrównany wynik pod koniec meczu.

Mam pewne wrażenie że nie jesteś
@CocoJamboolin: No a nie o to się rozchodzi właśnie że porażki generują stres, a tym samym mają większy wpływ na mężczyzn? Przecież sama to powiedziałaś tylko ubrałaś w inne słowa. Przecież nikt nie twierdzi że porażki u facetów nakręcają kolejne w sposób magiczny tylko poprzez wywoływanie określonych stanów psychologicznych.