Wpis z mikrobloga

@voucher_z_biedry przecież to nie bajka. Tak samo zmieniło się postrzeganie tej marki przez kupujących. Kiedyś najpopularniejsza dacia u nas była 1310 (u mnie w rodzinie też była i jeździłem taka na wakacje) i to był żenujący twór. Nic dziwnego że przy pierwszych Loganach każdy się śmiał bo w sumie wyszło podobnie. Rdzewialo na potęgę i było jakościowym żartem. Przy Dusterze wszyscy wiedzieli czego mogą się spodziewać ale wyszło nieco lepiej. Aktualne Dacie
@francuskie: szkoda tylko, że nazwa marki taka śmieszna.

trzycilindrowe cos o pojemnosci mniejszej niz flaszka wódki


@Bajo-Jajo: Trzeba mieć otwarty umysł i pamiętać, że jeszcze na początku lat 90' taką dynamiką jak współczesne 1.0 mogły się pochwalić auta z silnikami dwukrotnie większymi, które żłopały po 12 litrów benzyny na 100km. Zobaczymy tylko jak będzie z żywotnością tych silników, bo poza tym to trudno im cokolwiek zarzucić. 1.0 renault jest proste
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@swinkapl: do przemieszczania się spoko. Silniki także niczego sobie, Renault od dłuższego czasu nie zaliczyło jakieś dużej wtopy. Chociaż budżetówka skrzypi i widać z bliska, że to budżetowe auta. Tym niemniej - komu to nie przeszkadza, ten bierze. A patrząc po rynku w Polsce, jako służbowe albo na dojazd brygady do roboty jak znalazł. Wolę jednak coś z wyższego segmentu, bo w sumie skrzypienie plastików mam w swoim starym struclu od
Tak samo zmieniło się postrzeganie tej marki przez kupujących. Kiedyś najpopularniejsza dacia u nas była 1310 (u mnie w rodzinie też była i jeździłem taka na wakacje) i to był żenujący twór.


@swinkapl: No przecież nic sie nie zmieniło. To dalej żenujący twór, skrzypiąca taczka do budżetowego przemieszczania się.
@francuskie: Słyszę Dacia i mam przed oczami wykopka z pryszczami w przerzedzonych tłustych włosach, który wyśmiewa klasę premium typu Audi, Mercedes, BMW i #!$%@? na każdym kroku, że jego Dacia jest tak samo spasowana i o wiele tańsza, a klasą premium to jeżdżą same buce, sebiksy i cwaniaki.
@Oryginalny_nikt: na poziomie 90k Dacia nie jest już bezkonkurencyjna i jest się nad czym zastanawiać. W klasie suv może i nadal jest atrakcyjnie, ale jeśli komuś nie zależy na dużych kołach to ja widzę już sporo lepszych opcji. Kia np. daje 7 lat gwarancji i 150 kkm. Dacia daje tylko 3 lata i 80kkm.

Na poziomie 70k dacia duster prestige z LPG jest absolutnie bezkonkurencyjna.
@francuskie: nie twierdzę, że mam szerokie horyzonty motoryzacyjne. Ale za to mam w swoim horyzoncie użytkowanie Dacii Duster i mogę się na jej temat sie wypowiadać. Mamy w firmie 8 albo 9 Dusterów. Każdy był już w serwisie z problemami z elektryką, wtryskiwaczami czy pompą paliwa. Nowe auta wyprodukowane w tym roku. Jakość materiałów, i niektóre rozwiązania technologiczne to jest porażka. Na prawdę ciężko mi wymienić zalety tego samochodu poza 4x4