Wpis z mikrobloga

Ech, wydawało mi się zawsze, że mój tata jest w miarę normalny, ale jednak polska krew zwyciężyła i odwalił wczoraj janusza.

Urządzam się w mieszkanku. Nie lubię myć naczyń, więc oczywiście kupiłem zmywarkę. Reakcja taty: a po co to, a na co to komu, a co to za problem stanąć i samemu pozmywać, jak nie masz pieniędzy na co wydawać to mnie daj.

#gorzkiezale #nosaczsundajski #rodzice
IrracjonalnaProweniencja - Ech, wydawało mi się zawsze, że mój tata jest w miarę norm...

źródło: comment_1635415894cua5TkHcyzupF5MZd16Gzu.jpg

Pobierz
  • 87
@dziekuje: Ja nic nie płuczę, czyszczę tylko tyle co widelcem jakieś większe kawałki jedzenia/stężonego tłuszczu. Czyli to samo, co przed normalnym myciem, tylko dużo mniej dokładnie, bo zmywarka sobie poradzi, a gąbka od razu byłaby cała brudna i musiałbym wywalić pół butelki płynu. A z "czekaniem" to równie dobrze można by popierać pranie ręczne, bo po zapakowaniu pralki też musisz "czekać" - na kanapie przed telewizorem. :)

No i garnki też
umycie jedego talerza kubka


@AleDlaczegoTak: i przez caly dzien uzywasz tylko jeden kubek, czy myjesz go 10 razy miedzy roznymi napojami czy pijesz z brudnego?

Ja mieszkam sam i raz na 2-3 dni puszczam zmywarke 60cm.

Nie wiem, rano pije kawe, mam spotkania, kubek zaschnie to przeciez nie zrobie sobie do drugiego sniadania w nim hebraty.
Analogicznie nie bede pil z kubka wody, ani soku bo od tego sa szklanki
Trzeba opłukać naczynia, zapakować, dodać kostkę, ustawić, czekać, wyciągnąć i domyć ewentualne niedociągnięcia zmywarki. Do tego większych naczyń, czy garnków w niej nie umyjesz.


@dziekuje: przecież ty nie masz pojęcia o czym mówisz xD Nic nie trzeba płukać, włożenie tabletki trwa sekundę (a naciśnięcie przycisku drugą), a zmieszczą się nawet duże gary czy brytfanny.