Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz 4 z przodu ()
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam do 3 roku zarządzania ale nie napisałam pracy xD), zaczynałam w tej firmie od poziomu pracownika fizycznego.
Teraz mam stanowisko na którym świetnie się sprawdzam i czuję się spełniona, jadę rano do pracy z uśmiechem. Polecam każdemu ten styl życia.
Dodam dla feministek: pracuję jako koordynator na zakładzie produkcyjnym, większość moich współpracowników to mężczyźni. Mam kontakt na codzień z ludźmi od dyrektorów, poprzez technologów, monterów, po magazynierów, wszyscy mnie szanują, do tego zarabiam na zadowalającym dla mnie poziomie. To nie jest tak, że #rozowepaski zarabiają mniej, to wy zarabiacie mniej, a że jesteście seksistkami to zwalacie winę na swoją płeć xD
#chwalesie #pracbaza #praca
partycja_ - Pierwszy raz 4 z przodu (。◕‿‿◕。)
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam d...

źródło: comment_1630690306SslqEYDSgDwnCzcW8HeM6h.jpg

Pobierz
  • 325
To feministki, które mają problem o mniejsze zarobki kobiet, zarabiają mniej niż mężczyźni, ale nie jest to kwestia ich płci a raczej innych czynników które wpływają na ich mniejsze zarobki.


@partycja_: czekaj czekaj uważasz, że skoro w firmie w której pracujesz nie ma tego problemu to ten problem nie istnieje? I w innych na tą płeć nie patrzą i nie jest ona czynnikiem decydującym? Serio? ;)
To feministki, które mają problem o mniejsze zarobki kobiet, zarabiają mniej niż mężczyźni, ale nie jest to kwestia ich płci a raczej innych czynników które wpływają na ich mniejsze zarobki.


@partycja_: Może jednak wróć na te studia to Ci wyjaśnią, na czym polegają badania statystyczne. Twarde dane pokazują, że kobiety na tych samych stanowiskach zarabiają mniej od mężczyzn. To nie jest tak, że feministki sobie wymyślają tezę i pod to lecą
@dziecielinapala niebieski zarabia tyle, że w sumie dobrze siedziało mi się na L4 przez pół roku gdy dostawalam 2k miesięcznie. Ale już się czuję na tyle ok, że wróciłam do pracy, jeśli do tego dostaję za to co uwielbiam robić całkiem zadowalającą kasę jak na moje potrzeby to czemu mam się nie jarać ()


@partycja_: Pół roku na utrzymaniu chłopa, masz się czym chwalić