Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz 4 z przodu ()
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam do 3 roku zarządzania ale nie napisałam pracy xD), zaczynałam w tej firmie od poziomu pracownika fizycznego.
Teraz mam stanowisko na którym świetnie się sprawdzam i czuję się spełniona, jadę rano do pracy z uśmiechem. Polecam każdemu ten styl życia.
Dodam dla feministek: pracuję jako koordynator na zakładzie produkcyjnym, większość moich współpracowników to mężczyźni. Mam kontakt na codzień z ludźmi od dyrektorów, poprzez technologów, monterów, po magazynierów, wszyscy mnie szanują, do tego zarabiam na zadowalającym dla mnie poziomie. To nie jest tak, że #rozowepaski zarabiają mniej, to wy zarabiacie mniej, a że jesteście seksistkami to zwalacie winę na swoją płeć xD
#chwalesie #pracbaza #praca
Pobierz partycja_ - Pierwszy raz 4 z przodu (。◕‿‿◕。)
Mam 25 lat, bez wykształcenia (doszłam d...
źródło: comment_1630690306SslqEYDSgDwnCzcW8HeM6h.jpg
  • 325
pokaz te dane


@elementyzaskoczenia:

I’ll use numbers from PayScale’s 2020 Gender Pay Gap Report. PayScale is a company that tracks salary data on a large scale to provide real-time compensation information to individuals and businesses, and this report analyzed data from nearly 1.6 million people. It found that women make only $0.81 for every dollar a man makes.


https://www.forbes.com/sites/elissasangster/2021/03/24/the-pay-gap-is-real-dont-let-anyone-convince-you-otherwise/?sh=77a978687ceb
@ImYourPastClaire:

Może jednak wróć na te studia to Ci wyjaśnią, na czym polegają badania statystyczne. Twarde dane pokazują, że kobiety na tych samych stanowiskach zarabiają mniej od mężczyzn. To nie jest tak, że feministki sobie wymyślają tezę i pod to lecą dane, kolejność jest odwrotna.


XDD Nastepna ktora czyta tylko "instastories" naszych "feministek" - wez przeczytaj te badania i je zrozum najpierw. Poszukaj sobie "adjusted wage gap" i "unadjusted wage gap"