Wpis z mikrobloga

Byłem na kilka dni odpocząć od pracy na Mazurach i zostawiłem chłopaków z ekipy remontowej na tydzień samych w dolnej części budynku. Wczoraj zaglądam na podgląd z kamery i okazało się, że panowie po pracy, a przed przejazdem szefa, wpadli na pomysł, żeby cały materiał który został (kupiony za moje pieniądze) zabrać ze sobą ( ͡ ͜ʖ ͡) Szef ekipy wysłał na maila już fakturę po zakończeniu prac, nie wiem czy był świadomy że pracownicy zabrali materiały które zostały. Wartość tego co zostało zabrane około 4500 zł. Panowie myśleli że jak wyłączą prąd głównym bezpiecznikiem, to kamery i internet w nich też przestaną działać, ale w planach zostało to uwzględnione :-)
Ktoś ma pomysł jak to rozegrać ? Tak szczerze nie zależy mi na tych pieniądzach, ale trochę nie ładnie kraść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 103
@Alcenizant psiarnia sprawę oleje ponieważ oni potwierdzą że mieli zabrać resztki materiałów które omyłkowo zamówiłeś w nadmiarze ¯_(ツ)_/¯

Odlicz od faktury koszt materiałów po najwyższej możliwej kwocie jaka widnieje gdziekolwiek w necie/ na składach.

Jeśli wg nich za drogo to mogli kupić taniej gdzie indziej.