Wpis z mikrobloga

Byłem na kilka dni odpocząć od pracy na Mazurach i zostawiłem chłopaków z ekipy remontowej na tydzień samych w dolnej części budynku. Wczoraj zaglądam na podgląd z kamery i okazało się, że panowie po pracy, a przed przejazdem szefa, wpadli na pomysł, żeby cały materiał który został (kupiony za moje pieniądze) zabrać ze sobą ( ͡ ͜ʖ ͡) Szef ekipy wysłał na maila już fakturę po zakończeniu prac, nie wiem czy był świadomy że pracownicy zabrali materiały które zostały. Wartość tego co zostało zabrane około 4500 zł. Panowie myśleli że jak wyłączą prąd głównym bezpiecznikiem, to kamery i internet w nich też przestaną działać, ale w planach zostało to uwzględnione :-)
Ktoś ma pomysł jak to rozegrać ? Tak szczerze nie zależy mi na tych pieniądzach, ale trochę nie ładnie kraść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 103
Przepraszam że nie odpisywałem ale praca i obowiązki ważniejsze, jestem tutaj tylko w wolnej chwili. Chciałem wstawić film lub jakiś screen ale miejsce dość charakterystyczne i łatwo można by zlokalizować. Jak się uda coś ogarnąć żeby w filmie zamazać część obrazu i twarze wstawię filmik.
Kamery połączone z netem były tylko na zewnątrz, w środku kamer nie miałem więc nie miałem podglądu na prace.
Co do podłączenia, nie mam pojęcia, nie moja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alcenizant: a ja Ci przypomnę, że jesteś świadkiem przestępstwa, w dodatku ściganego z urzędu i mam nadzieję, że nawet nie masz w głowie jakiegoś rozliczania zadośćuczynieniem takiej bandyterki.

Kodeks postępowania karnego:

Art.  304.  [Obowiązek zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa]


§  1.

Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję.


Kodeks karny:

Art.  278.  [Kradzież]


§  1. 

Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą