Wpis z mikrobloga

Cześć, rocznik 1982 tutaj. Poleci mi ktoś jakąś dobrą grę na PC? Mam tydzień bez dzieci i żony.
Lubię trudne, powolne, wciągające gry.
Nie lubię strzelanek, zręcznościowych, infantylnych fabuł, ciężkiego grindu, gier esportowych bo za cienki jestem.
Lubię RPG, skilowanie postaci, tower defence, otwarty świat.
Lubię #fallout #citiesskylines #kerbal #civilization #factorio #metalgearsolid #skyrim #diablo #gta #minecraft
Dodaję #komputery #gry #tatacontent
Myślałem o #valheim ale podobno kiepsko idzie.
Miałbym ochotę na #mmorpg ale chyba nic nie znajdę dla siebie. Lubię #indigames
  • 151
Death Stranding


@getin: mam ją, zrobiłem podejście, ale chyba przerósł mnie poziom trudności, taki manualny i totalnie zakręcona fabuła. Wtedy nie miałem czasu się wgryźć i wiatrak na karcie szalał za bardzo, w sumie nie pograłem.
@kubaklodz Jak lubosx tower defence to na ostatnio super się bawię przy Orcs must die 3 no ale elementy strzelankowe mogą Ci nie pasować.
Z RPG może Disco elysium?
Otwarty świat i skillowanie - Biomutant
Strategie , Frostpunk, akurat na parę dni.
No i piszesz Fallout (jeśli nie 1 i 2) to może The outer Worlds?
@kubaklodz Z indyczków polecam Hades, The Binding of Isaac: Repentance, Hollow Knight, Ori and the Blind Forrest. Każdemu polecam serie Yakuza. Zacznij od Yakuzy 0, idzie ją kupić za grosze, a jest rewelacyjna. Jeśli chcesz coś mega złożonego, to Hearts od Iron 4, albo Crusasder Kinga 2, albo 3. Dwójka z dodatkami jest bardzo rozbudowana. Seria Dark Souls, Nioh, albo Sekiro również powinny Ci przypaść do gustu. Mark of the Ninja też