Wpis z mikrobloga

Cześć, rocznik 1982 tutaj. Poleci mi ktoś jakąś dobrą grę na PC? Mam tydzień bez dzieci i żony.
Lubię trudne, powolne, wciągające gry.
Nie lubię strzelanek, zręcznościowych, infantylnych fabuł, ciężkiego grindu, gier esportowych bo za cienki jestem.
Lubię RPG, skilowanie postaci, tower defence, otwarty świat.
Lubię #fallout #citiesskylines #kerbal #civilization #factorio #metalgearsolid #skyrim #diablo #gta #minecraft
Dodaję #komputery #gry #tatacontent
Myślałem o #valheim ale podobno kiepsko idzie.
Miałbym ochotę na #mmorpg ale chyba nic nie znajdę dla siebie. Lubię #indigames
  • 151
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kubaklodz: z gier Indie to polecam What Remains of Edith Finch - powolny indyk z wciągająca fabuła na 5-10h (zależne od prędkości eksploracji)
  • Odpowiedz
@kubaklodz: No tez grałem w orginal po tym jak odkryłem pierwszego fallouta czyli prekursor. Co więcej pierwsza i druga cześć remaku tez mi nie sidła ale trójka mimo bugow to coś innego i lepszego
  • Odpowiedz
Panie fabuła i eksploracja fajna ale to co osiągneli walką to mistrzostwo świata ʕʔ


@Riczard: no jest mega, chociaz mi sie tez bardzo Divinity 1 podobało - polecam :)
  • Odpowiedz
@kubaklodz: szkoda że nie dwa tygodnie bo za tydzień wychodzi otwarta beta Diablo 2: Resurected ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli chodzi o RPG i otwarty świat to nie znajdziesz nic lepszego niż Gothic 2 i Morrowind.
  • Odpowiedz