Wpis z mikrobloga

Cześć, rocznik 1982 tutaj. Poleci mi ktoś jakąś dobrą grę na PC? Mam tydzień bez dzieci i żony.
Lubię trudne, powolne, wciągające gry.
Nie lubię strzelanek, zręcznościowych, infantylnych fabuł, ciężkiego grindu, gier esportowych bo za cienki jestem.
Lubię RPG, skilowanie postaci, tower defence, otwarty świat.
Lubię #fallout #citiesskylines #kerbal #civilization #factorio #metalgearsolid #skyrim #diablo #gta #minecraft
Dodaję #komputery #gry #tatacontent
Myślałem o #valheim ale podobno kiepsko idzie.
Miałbym ochotę na #mmorpg ale chyba nic nie znajdę dla siebie. Lubię #indigames
  • 151
  • Odpowiedz
Bardzo wszystkim Wam dziękuję za świetny wątek. Zamierzam wypróbować Divinity, albo Disco... Musi się ściągnąć. Zapisałem sobie propozycje, dzięki szczególnie za tytuły indie, bo to trudna sztuka znaleźć coś fajnego. Osobiście, polecam wam wszystkim grę Kerbal Space Project, gdyby ktoś chciał utknąć na wiele godzin w dobrej grze. Jedyna zasada dotycząca tej gry, to nie korzystać z tutoriali na YouTube! Polecam zrobić sobie swój własny program kosmiczny. Przy okazji łyknąć troszkę astronomii
kubaklodz - Bardzo wszystkim Wam dziękuję za świetny wątek. Zamierzam wypróbować Divi...

źródło: comment_1628882439ajdPovU4hAtQKCtuaoI1Yp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@korporacion przecież w Gotika nie da się grać obecnie. Jedynie co było na plus w nim to fabuła. Natomiast sterowanie, walka, rozwój postaci był na srednim poziomie wtedy (sterowanie na tragicznym), a obecnie w porównaniu do nowyszych gier wypada blado. Większość osób jedzie na sentymencie, bo grało w te gre za dzieciaka i byla dostępna za prawie darmo w cda.
  • Odpowiedz
jedzie na sentymencie, bo grało w te gre za dzieciaka


@Dariel: ja już byłem dorosły, pamiętam że zarabiałem wtedy ok 5zł/h pracę można było dostać po znajomości, paczka LM kosztowała 4,70 benzyna około 2,30. Wszyscy mieli Celerony, na prezerwatywach były gołe laski, a mój fiat126, był czerwony i miał podłogę lepioną na żywicę i gazety. Gram palenia kosztował 25zł powyżej 10g 20zł i można było kupić na ulicy, mp3 ściągało się
  • Odpowiedz