Wpis z mikrobloga

Kuźwa, ogólnie nie jestem przeciwko LGBT, toleruje gejów, lesbijki, transeksualistow ale np cała ta filozofia bycia niebinarnym i teoria że jest pierdyliard płci to już mnie trochę odrzuca. Porównałam sobie teraz jak wyglądały np galerie handlowe w 2018 roku a teraz. Kiedyś się widziało taką 'nijaką osobę' może raz, dwa razy a teraz to chodzą grupkami jak stada jakieś co chwila, włosy zielone, grube, krótkie włosy, niewiadomo czy to chłop czy baba dlatego uważam, że to jest jednak moda po prostu, dzieci myślą, że to jest fajne bo tak im wcisnął TikTok, Instagram i inne. Jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem jak świat będzie wyglądał w 2030 i jest to przerażająca myśl... #przemyslenia #lgbt #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1628610225MwLeTqDCJ1B11D4DFYjanr.jpg
  • 73
@musztarda_francuska: witamy w swiecie zagubionych dzieciakow przeoranych social mediami przez zaledwie jedno pokolenie. witamy w swiecie upadku rodziny, zaburzen psychicznych, totalnego zagubienia ktore czyni cie idealnym konsumentem zapychajacym dziury w swojej duszy kolejnym kupionym gównem napędzając tęczowe dolary wykreowane przez sztuczne poczucie jakiegos wyzszego celu zaspakajanego przez udzial w gowno walce/aktywizmie o #!$%@?
@musztarda_francuska: Pozwolę sobie wkleic mój komentarz z podobnego wpisu:

No to wynika też z tego, że nastolatki w wieku dojrzewania często odkrywają i kwestionują swoją seksualnosc, jest to w pełni normalne i nic dziwnego, że część z nich może uważać się za LGBTQ zanim odkryje swoją tożsamość.

Druga sprawa jest taka, że orientacja seksualna często nie jest zero-jedynkowa, a istnieje masa etykietek, których można użyć żeby się określić. Co nie znaczy,
@musztarda_francuska: bo bycie niebinarnym jest modne

to miało pomóc temu promilowi populacji który serio ma problem ze swoją płcią a wyszło jak zawsze że się zlazły tłumy alternatywek i każda udaje niebinarną bo to jest trendy. Znajomy, który jest transem nie wchodzi już na polskie grupy dla lpgb/trans/niebi bo zamiast rozmawiać i udzielać sobie rad ludziom swojego pokroju to musi czytać wysrywy nastolalek jak to fajnie jest niebinarnym niewiadomo czym
@musztarda_francuska:
- moda na zglebianie natury czlowieka, doskonalenie teorii naukowych, poszerzanie wiedzy o swiecie i zyciu troche juz trwa, i raczej nie skonczy sie predko.
- pewnie gdybys zyla w XIXw uznalabys feminizm za przelotny trend. jednak feminizm sie nie skonczyl, tylko zmienil, transformujac przy okazji cale nasze zycie i dajac nam przywileje, ktorych dzisiaj nawet nie zauwazamy, traktujac jak pewnik.
- troche #!$%@? jadem z tego wpisu. moze zamiast poswiecac
Porównałam sobie teraz jak wyglądały np galerie handlowe w 2018 roku a teraz. Kiedyś się widziało taką 'nijaką osobę' może raz, dwa razy a teraz to chodzą grupkami jak stada jakieś co chwila, włosy zielone, grube, krótkie włosy, niewiadomo czy to chłop czy baba


@musztarda_francuska: Ja się zastanawiam czy można być niebinarnym bez kolorowych włosów itd. itp. Czy "krzykliwy" wygląd jest nieodłączną cechą niebinarności... Jak ktoś się ubiera jak stereotypowy facet
Jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem jak świat będzie wyglądał w 2030


@musztarda_francuska historia zatacza koło, tak jak oni dzisiaj szydzą z konserwatystów, bo są dominującą kulturą wśród młodych, tak za parę lat konserwatyści urosną w siłę jako ruch buntowniczy wobec zastanej kultury, i role się zamienią. Młodzi się lubią buntować, a wobec jakich poglądów to jest drugorzędne. Dzisiaj władza jest mocno konserwatywna obyczajowo (a nawet nadgorliwa w swoim konserwatyzmie),