Tymczasem motocyklisci czyli najmniej liczna grupa powoduje STATYSTYCZNIE najwiecej bledow i wypadkow,
Osobowki troche lepiej ale dalej DUZO.DUZO gorzej od Tirowcow.
No to ja bys se zyczyl zeby przecietny kierowca byl jak ten tirowiec,analfabeta, Wtedy zamiast 17.973 rannych i zabitych co roku bylo



















Wie ktoś jak to wygląda, jak mając prawo jazdy kat.b, bezterminowe, będę chciał sobie zrobić kat. A i powiedzmy lekarz stwierdzi, że mi się np. wzrok pogorszyl i wyda mi prawko na 5 lat. To co wtedy kat. B? Tracę tą moją bezterminowosc?
źródło: 1000019502
Pobierz