Wpis z mikrobloga

ja właśnie kupiłem w podobnej cenie 7 letnie a4 z 225 kucy quatro


@Dassault: problem jest taki, że Audi to premium - więc serwis też będzie kosztował premium. A OP zamknie wydatki serwisowe na komplecie opon zimowych, bo pewnie wziął sobie pakiet serwisowy i przez 5 lat niczym się nie martwi
@derton778: Graty i oby służył jak najdłużej. A ja też się zastanawiam nad Dacia ale akurat logan. Daj znać jak się jeździ, bo beka, że to tak naprawdę clio/captur, wszystko to samo, tylko napis dacia i gorsze wyposażenie. Jak pierwsze wrażenie? Z czego się przesiadłeś na tą nówkę?

BTW ale wysypało januszerke :D
@Pienio69: Rodzice kumpla ostatnio zamówili nowego Dustera, będą czekać na niego pół roku. xD
Ogólnie jeżeli chodzi o sprzedaż to Dusterow jest najwięcej, Sandero stepway sprzedaje się chyba lepiej niż Sandero.
Bardzo fajne auta.
Rodzice kumpla ostatnio zamówili nowego Dustera, będą czekać na niego pół roku. xD


@Adzal: Teraz na wszystkie auta do produkcji czeka sie bardzo dlugo, na niektore BMW albo Merce nawet blisko rok
Widzialem ze te Dustery to niektorzy dealerzy maja na stocku, wiec od reki
@derton778: Nie jeździłem i podziękuję. Wystarczy mi w życiu Dacii. Dislami jeździć nie lubię no chyba, że przyjdzie jechać mi autobusem tu robię wyjątek. Only Benzyna. Ogólnie śmiech, że się tym jarasz i przechwalasz jak to jest autko nowe, daj temu kila lat a zobaczymy co się zacznie dziać.


@Lardor: Mam w firmie 2 dustery z 2016 roku, pierwszy 130 tys, drugi 180. Z kwestii serwisowych to olej, filtry, klocki,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lardor: #!$%@? za przeproszeniem, porównujesz silniki z poprzedniej epoki do nowych? żadne porównanie. W vagu są malutkie 1.0 bez turbo, ulubiony silnik dostawców pizzy. To ma 80 KM xD. Technologia poszła po prostu do przodu i tyle. Nie zmienia to faktu, że litrowa jednostka w wysokim aucie to XD
@derton778 wybralem jednak skode. Myslalem nad dacia, nawet babe swoja namawialem. Ale po przejechaniu sie tym i poznaniem go troche lepiej odpuscilem. Tak samo citroena odpuscilem po jezdzie. Kia mi sie podobala ale babie nie. Stanelo na skodzie i jest gites.
To tylko auto do wozenia dupy #!$%@? po co robic z tego jakas filozofie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W vagu są malutkie 1.0 bez turbo, ulubiony silnik dostawców pizzy


@twinzpl: do małego miejskiego auta w zupełności wystarczy. No bo ile taki Up! może ważyć? Ale taka Fabia w kombi ma chyba max 110 KM co jest już nieporozumieniem trochę. Szkoda, bo zaskakująco fajne i przestronne (jak na swoje wymiary) autko. W trasie to pewnie brakowałoby mocy, szczególnie jak ktoś chciałby skorzystać z faktu że to kombi i załadować pod
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: stare silniki nie są dobre. Są mało wydajne, palą kanister na 100km i slabo się zbierają. Możesz mieć stare v12 pod maską, podjeżdża nowa bawarka z 3 litrowym dieslem i cię nie ma. Czekamy już dużo lat, czy to na 3.0d od BMW, czy to na 2.0tdi od vag. te auta mają już po pół miliona nalatane i jakoś #!$%@? nic im się nie chce dziać. Miałem ostatnio golfa 7
@derton778: Zrobiłem Dacią Duster pożyczakiem jakies 2,5kkm. Jak dla mnie komfort jazdy i prowadzenie tego samochodu to taki kompakt z przełomu lat 80-90. Coś jak Opel Astra F mniej więcej.
Jako toczyło niech sobie będzie, ale raczej bym nie chciał tego auta mieć jako swoje główne auto na trasy. Do jazdy po mieście sie nie nadaje bo automatu żadnego chyba nie dawali :)
Przy 60 000 przebiegu miałem czasem problem z wrzuceniem biegu i to nie raz jadąc pod górę. Czyli wciskam sprzęgło zmieniam bieg puszczam dodaje gazu a tu obroty w górę moc nic, nie raz hamowałem do 0 i nie mogłem ruszyć puszczałem sprzęgło na biegu auto nie gasło. Gaszenie i odpalanie nic nie dawało po chwili problem znikał i znów się pojawiał. Plus dość częste wymiany klocków przód no i ta jakość
Ogólnie śmiech, że się tym jarasz i przechwalasz jak to jest autko nowe, daj temu kila lat a zobaczymy co się zacznie dziać.


@Lardor: A co sie bedize dziac? Jakie masz doswiadczenia jako uzytkownik lub serwisat silnikow H4Dt i co mozesz o nich powiedziec w kontekscie przebiegu 100k, 200k km i wiecej?
Bo chyba nie jestes jednym z tych trolli ktory Dacie i ten silnik widzial tylko w Auto Swiat?
@derton778: wyje ci skrzynia? Kupiłem Sandero III i to jest dramat. ASO odpycha mnie mówiąc że tak ma być i uwaga "Niektóre Dustery też tak wyją". Tylko że: 1) Co mnie obchodzą Dustery - ja mam Sandero. 2) Testowy samochód nie wył :)) 3) Takie rzeczy w nowym samochodzie w XXI wieku?! Nowym flagowym modelu marki?

Wycie zaczyna się powyżej 70 km/h podczas jazdy ze stałą prędkością. Gorzej niż w jakimś
@derton778 sam jeżdżę zgrupowana renuwka z początku millenium, ale taka Dacia #!$%@? opcja, tania jak barszcz, w LPG i nie odstaje wyposażeniem od innych marek tego typu xD W zasadzie to Clio w gorszym pazlotku Też kminilem czy zamiast walić kasę w gruza nie wziąć takiego bydlaka w raty 400zl XD

Tak czy siak anonku, jak nie wtopisz na kredytowaniu fury to trza pić kompot ( ͡º ͜ʖ͡º
@Lardor Chłop co 1.0t wyzywa XD
Normalne spokojne autko, 180nm zdaje się to w mieście w zakresie 0/60 pojeździsz sobie dynamicznie.
Patrz w tym aucie odpowiednika golfa 4 z 1.4, który miał tanio się przemieszczać z punktu a do b. Druga sprawa że takie 1.0t będzie miało lepszy feeling przyspieszania bo turbinka coś dmuchanie tu i tam.
@derton778: ja jeździłem sandero z 2015 i dusterem z 2018 i też podziękuję za dacie. Sprzedaliśmy dustera na rzecz suzuki, bo mimo że budżetowe auto to dużo lepiej wykonane w rozsądnych pieniądzach z lepszym wyposażeniem. W sandero na gwarancji były już problemy z elektryką (zwarcia), nie mówię o komforcie prowadzenia bo to auto nadawało się tylko na trasy do 10km, wszystko powyżej 100km było męczarnią. W dusterze też komfort nie lepszy.