Wpis z mikrobloga

@madap24488: A skąd to nagłe zainteresowanie i hurtowe wpisy w temacie orderu?? Bo na kacapskich kanałach zaczęli pchać temat? Ponad 200 obcokrajowców, głów państw już dostało i nagle ruskom zaczęło to być solą w oku i za chwilę w polskich internatach też zaczyna razić? Jeszcze hurtowo? XD
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @madap24488: A skąd to nagłe zainteresowanie i hurt...

źródło: gdgdydydyd

Pobierz
@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: Żołnierze w okopach długo by się nie bronili gdyby nie mieli odpowiednich rozkazów. Podobnie morale poleciałyby ma ryj gdyby prezydent uciekł w pierwszych dniach wojny jak przewidywali (prawdopodobnie) rosjanie. Żołnierze z okopów nie wynegocjowaliby dostaw sprzętu, szkoleń, leczenia rannych żołnierzy itp itd. Także skończ wpaść pier.... że bez dowodzenia okręt sam sprawnie popłynie i wygra bitwę.
(Co nie znaczy że wiem za co prezydent Ukrainy dostał najwyższe polskie odznaczenie, bo
@madap24488 przecież order orła Białego jest łatwiej dostać niż hamburgera w maku.

jeśli cie to pocieszy to odznaczeni nim są między innymi

Antoni Macierewicz
Bronisław Wildstein
Stanislaw Dziwisz

wiec na miejscu Żeleńskiego bym się oburzył że chcą mi dać taki szajs.

Paradoksalnie, gdyby odmówił znajdowałby się w dużo bardziej doborowym towarzystwie Giedroycia i Kościuszki.