Wpis z mikrobloga

czekaj do końca gwarancji panie kolego zobaczysz co się zacznie z tym dziać.


@Lardor: mysle ze jest duza szansa ze OP po zakonczeniu gwarancji (pewnie przedluzonej) pchnie ten samochod dalej a sobie wezmie znowu nowa Dacie
  • Odpowiedz
  • 6
@derton778 czytając ten temat odnoszę wrażenie, że autor myśli że złapał pana boga za nogi bo stać go na najtańsze nowe auto z salonu i zgrywa wielkiego bogacza, natomiast wewnątrz jest bardzo niepewny swojego wyboru i musi sam siebie przekonać, że postąpił słusznie
  • Odpowiedz
Ale cię dupa piecze, że ktoś ma nowe auto, a ty jeździsz używanymi sztruclami xD


@derton778: HAHA ZOBA GO JEŹDZI WYPIERDZIANYM PODKREŚLAM WYPIERDZIANYM UŻYWANYM NIE TO CO JA NOWA DACIA ROZOUMIESZ TO #!$%@? BIEDAKU NOWA DACIA JESTEM KIMŚ JAKI BOL DUPY PODKREŚLAM BOL DUPY.

  • Odpowiedz
Co jest złego w turbinie? Jestes jakimś ultra Januszem.


@derton778: u niego w passacie dawno przestała się obracać dlatego nie pamięta jak brzmi rozkręcona turbinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fajne te nowe Sandero


@Adzal: patrzyłem na OtoMoto to nawet ładnie w środku wygląda, spoko wyposażona. I za 50-60 tys masz nowa furę, przez 5 lat jeździsz i niczym się nie martwisz, z LPG to wychodzi pewnie 15zl za 100km a po tych 5 latach pewnie sprzedasz za te 10-15 tys
  • Odpowiedz
@derton778 ja właśnie kupiłem w podobnej cenie 7 letnie a4 z 225 kucy quatro.
W sumie rozważyłbym nawet takiego dustera gdyby nie dramatyczna jakość wykonania brak automatu w podstawie.
  • Odpowiedz
ja właśnie kupiłem w podobnej cenie 7 letnie a4 z 225 kucy quatro


@Dassault: problem jest taki, że Audi to premium - więc serwis też będzie kosztował premium. A OP zamknie wydatki serwisowe na komplecie opon zimowych, bo pewnie wziął sobie pakiet serwisowy i przez 5 lat niczym się nie martwi
  • Odpowiedz
@derton778: Graty i oby służył jak najdłużej. A ja też się zastanawiam nad Dacia ale akurat logan. Daj znać jak się jeździ, bo beka, że to tak naprawdę clio/captur, wszystko to samo, tylko napis dacia i gorsze wyposażenie. Jak pierwsze wrażenie? Z czego się przesiadłeś na tą nówkę?

BTW ale wysypało januszerke :D
  • Odpowiedz
@Pienio69: Rodzice kumpla ostatnio zamówili nowego Dustera, będą czekać na niego pół roku. xD
Ogólnie jeżeli chodzi o sprzedaż to Dusterow jest najwięcej, Sandero stepway sprzedaje się chyba lepiej niż Sandero.
Bardzo fajne auta.
  • Odpowiedz
Rodzice kumpla ostatnio zamówili nowego Dustera, będą czekać na niego pół roku. xD


@Adzal: Teraz na wszystkie auta do produkcji czeka sie bardzo dlugo, na niektore BMW albo Merce nawet blisko rok
Widzialem ze te Dustery to niektorzy dealerzy maja na stocku, wiec od reki
  • Odpowiedz