Wpis z mikrobloga

@aleksc: Dzikiterener to toskyczny troglodyta od lat żyjący ze szczucia w każdym temacie o którym nie ma najmniejszego pojęcia. Sieje nienawiści i toksyczne gówno w ciasnych umysłach i z tego żyje. Zarabia na żółci, zawiści i nienawiści. Zwykłe sączenie jadu i spieniężanie głupoty swoich fanów. Tyle. Dosłownie w każdym temacie cymbał jątrzy i wpieprza swój chłopski rozumek dla ciemniaków.

Każdy z odrobiną rozumu wie, że w czasie wojny ruska propaganda zrobi
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @aleksc: Dzikiterener to toskyczny troglodyta od la...

źródło: KtNTVMBiZ144DlwaR9haUhrwChcqzWoy

Pobierz
@banas921: Nie no nie chca. Tak o sie napierdzielaja z kacapami. Dla jaj. Tak naprawde to chca ruskiego miru, a pomarańczowa rewolucja, majdan i obrona przed ruskimi to teatr dla gojów. Mieli w planie w ruskich sołdatów rzucac kwiatami ale ktoś przywiózł złe skrzynki i zaczeli rzucac granatami no i tak to jakos samo poszło dalej w złym kierunku( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kradną biją i gwałcą.


@Taiispiimapulber: no ja bylem w Ukrainie ponad 20 razy i ponad 20 razy jeździłem nocnymi sypialnymi pomiędzy różnymi miastami. Czasem sam, czasem z łaskami. Moi znajomi też jeździli. Czlowiek sie nie raz tulal #!$%@? z klubow wracał. Nikogo nie napadli nie zgwałcili, nic nie ukradli. Nikt nic nie wymuszał. Nie chcę tu twierdzić że przestepczosc na Ukrainie nie występuje, ale nie demonizujmy.
Aaa... 2 albo 3 złoty