Wpis z mikrobloga

bo Polacy jak widzą że ktoś jest silny to przyjmują wobec niego postawę pokorną a kiedy widzą że ktoś leży słaby na ziemi to jeszcze specjalnie go skopią, kiedy wiedzą że nie poniosą z tego tytułu żadnych konsekwencji( ʖ̯)


@noz_w_kieszeni_sie_otwiera:

typowa wschodnia mentalność -jak u ruskich. Jak Dymitr samozwaniec zaczął okładać knutem (batem) ruskich panów to uznali, jest to prawdziwy car bo tylko car
  • Odpowiedz
@kuna999: Piękny fikołek, xD
W jednej sytuacji prowodyrem był kierowca, wjeżdżający w ludzi stojących na jezdni a w drugiej ludzie stojący na jezdni, bo tak wygodnie dla narracji, xD
  • Odpowiedz
@Warzywo: Jedyny fikoł robisz tutaj Ty.

Sytuacja 1 - kierowca jest prowodyrem bo #!$%@? się w ludzi na jezdni jako pierwszy

Sytuacja 2 - prowodyrem jest tłum bo atakuje samochód jako pierwszy

Pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuna999: "Atakuje", xDDD, samochód, który przejeżdża im po stopach, ale czymże jest dowolny z miliona filmików z zajścia wobec potężnej prawackiej wizji świata, xD. Zaraz dojdziemy też do tego, że oczywiście mordobicie jest bardziej uzasadnionym powodem do przebywania na środku jezdni, niż protest a Julka z dłońmi na masce potrącającego ją samochodu jest zdecydowanie straszniejsza, niż naćpany seba wyrywający drzwi, xD

I w sumie pięknie się prokuratura wkopała ratując tyłek swojego
  • Odpowiedz
@Warzywo: Jest tak samo nieuzasadnionym. Jednak w przypadku tego mordobicia mordobicia jezdnia była miejscem przypadkowym. Ci którzy się tam #!$%@? nie mieli na celu sprowokować kierowców.

W przypadku protestów z koleji #!$%@? kierowców to jeden z głównych celów także jak widzisz agresja niefizyczna w kierunku oficera ABW miała miejsce :)

A filmiki które widziałem pokazują coś zupełnie innego - mianowicie dzicz z protestów najpierw #!$%@? kierowcę a gdy ten na nich
  • Odpowiedz
@kuna999: Nie ma nic lepszego niż xD na pieczenie wobec strajku pod pretekstem dyskusji o potrącaniu kogokolwiek ¯_(ツ)_/¯ Natomiast jeśli biedny kierowca jest taki drażliwy, że irytownanie go przez niedobry protest prowadzi do przejeżdżania po ludziach, to nie tylko nie powinien mieć uprawnień do kierowania pojazdami, ale tym bardziej nie powinien być funkcjonariuszem jakiejś państwowej/partyjnej służby, ale to jest dyskusja z jakąś przedszkolną wizją świata, xD

Natomiast nie powiem, postępowania sądowe
  • Odpowiedz
@Warzywo: Jeszcze raz, bo widzę, że masz problem z ciągiem przyczynowo skutkowym:

Sytuacja z Katowic:
1) Ludzie #!$%@?ą się na jezdni - nie mają na celu sprowokowania kierowcy tylko danie sobie po gębie.
2) Kierowca zachowuje się jak dzban - lekko potrąca dziewczyne(to jest punkt klucz kto kogo zaatakował i kto ma prawo się bronić w tym przypadku)
3) Agresywne patusy atakują autobus - jednak w tym wypadku ma to swoje
  • Odpowiedz
@kuna999: Trudno jest mi traktować poważnie kogoś, kto protestujących nazywa "dziczą" bo nie pasują do jego światopoglądu, natomiast robi się to coraz śmieszniejsze; Jak mam przed sobą roboty drogowe, to mam trąbić i prosić o przepuszczenie a jak mnie nie puszczą, to zacząć okładać budowlańców batonem i ich taranować, xD?

Jeśli ktoś miał się bać w tamtej sytuacji i działać "w obronie własnej" (xd), to raczej ludzie, do których psychol podjeżdża
  • Odpowiedz
@mirek_86: ciekaw jestem na jakiej podstawie dostał usiłowanie zabójstwa 2 osób. Jak wjechał w grupkę ludzi, to dlaczego akurat 2 policzyli? Przecież to jest bez sensu.
  • Odpowiedz
@Warzywo: Nie nazywam protestujących dziczą bo nie pasują do mojego światopoglądu tylko dlatego, że zachowują się jak dzicz.

Protesty powinny polegać na blokowaniu polityków ect a nie utrudnianiu życia zwykłym ludziom, zwłaszcza jeśli przeciągają się parę dni należy pomyśleć o innych. Żeby nie było to taką samą dziczą nazywam protesty rolników//górników wysypujących jakieś gówno na drogę.

Odsyłam jeszcze raz do poszukania czym jest ciąg przyczynowo-skutkowy i w którym momencie zostaje on
  • Odpowiedz