Wpis z mikrobloga

@kuna999: Protesty niestety mają swoją specyfikę i szczególnie w Warszawie są chlebem powszednim. Nie wiem, czy gdziekolwiek na świecie nie utrudniają życia "zwykłym ludziom" i mają przy tym jakikolwiek skutek – może z rządem technokratów miałoby to sens, natomiast z najpodlejszymi populistami – nie sądzę. Za to życie zwykłym ludziom po równo utrudniają narodowcy, demokraci, ekolodzy, górnicy, płaskoziemcy, prorządowi i antyrządowi, więc tak już jest.

Nie wiem na jakiej podstawie, poza
@Warzywo: Przedw wszystkim myślałem, że sprawa z oficerem ABW to inny filmik, tego jeszcze nie widziałem i rzeczywiście wygląda to #!$%@?. W przypadku Katowickim jest akcja od początku i nie jest ucięta tak jak w Twoim filmiku i tam sprawa jest jasna - kierowca #!$%@? się w uliczną bójke.

Ja odnosząc się do oficera ABW miałem na myśli ten filmik który mi chodził po głowie:
https://www.youtube.com/watch?v=HSds3Ph8q8I

Także mimo tego, że filmik
RiGCZu nie macie wykopując stęchłego, pogrążonego komucha ( ͠° °)/
Jeszcze zdziwko że jak kładziesz sie komuś na aucie za którym biegniesz to w końcu spadniesz na glebę.
"Lewactwo" w wykonaniu naszych wściekłych feminazistek to choroba umysłu a wy tutaj mądrzejsi nie jesteście.
bo Polacy jak widzą że ktoś jest silny to przyjmują wobec niego postawę pokorną a kiedy widzą że ktoś leży słaby na ziemi to jeszcze specjalnie go skopią, kiedy wiedzą że nie poniosą z tego tytułu żadnych konsekwencji( ʖ̯)


@noz_w_kieszeni_sie_otwiera: Tak wyglada caly swiat zwierzat. A my do niego tez nalezymy.