Wpis z mikrobloga

#zalesie Byłam na badaniach medycyny pracy i pani doktor kazała mi jeść 5 niskotłuszczowych posiłków dziennie. I jeszcze pyta pobłażliwym tonem: ćwiczy pani coś w ogóle? Ja na to, że tak, trzy razy w tyg, a ona obleciała mnie spojrzeniem od góry do dołu i mówi: aha.
Kurła mogłabym być mniejsza, ale nie jestem wielorybem _ pierwszy raz doznałam nieprzyjemności w służbie zdrowia ze względu na wagę.
Ciekawe co ta baba mówi jak faktycznie trafia na jakąś otyłą osobę.

#dieta #odchudzanie
Pobierz
źródło: comment_1627190216lO0Ky7KWyIcJgMCgmbOTtT.jpg
  • 203
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portugalka: Powodów dla których tak powiedziała mogło być dużo, między innymi taki, że ktoś jej powiedział coś niemiłego i podaje to dalej. Nie ma co tego za bardzo rozkminiać.

Rób swoje dalej.
@portugalka: z doświadczenia ulańca powiem ci, że chciałbym usłyszeć w twoim wieku taki opieprz. Nie jest to miłe ale to jest właśnie ten moment gdy musisz się wziąć za siebie.
mój były cisnął mnie, że jestem za gruba mając figurę jak opka, ale ze znacznie węższym brzuchem, płatkim i dużym wcięciem w talii. Zjechałam do dolnej granicy BMI i ani nieczułam się dobrze, ani już nie jadłam zdrowo, przeradzałam ze sportem i generalnie poszłam w jakieś pierwsze zaburzenia. A były dalej cisnął, że jestem zbyt gruba. ¯_(ツ)_/¯

Z tego co wiem to po mnie zszedł się z jakąś laską, która "ewidentnie ma
@2cool2beAgod: Lol, ale masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem xD

Po pierwsze, nie wierzę w BMI, co napisałam wyraźnie choćby dodając, że ważne są też obwody i % tkanki tłuszczowej.
Po drugie, to nie jest tak, że nie przyjęłabym rady na temat odżywiania od nikogo. Po prostu chętnie posłuchałabym kogoś, kto się na tym zna.
@portugalka: Z doświadczenia i opowieści innych wiem, że lekarze medycy pracy są po prostu #!$%@?. Do mnie kiedyś taka lekarka powiedziała, że się źle odżywiam - zero wywiadu czy badań, po prostu popatrzyła na ryj i tyle jej wystarczyło do postawienia diagnozy. Pewnie chodziło jej o to, że mam podkrążone oczy, ale to genetyczne po mamusi ¯\_(ツ)_/¯ A już broń boże się przyznawać takim, że masz lekką wadę wzroku (pomimo wykonywania
@portugalka: jest takie ciśnienie na bycie super fit. Jest to jednak bardzo kosztowne. Ja po 5 miesiąc zapieprzania z dietą i ćwiczeniami przynajmniej godzinę dziennie wyglądam tylko trochę lepiej. I nie, nie robiłem tego źle czy mało dokładnie. Po prostu niektórzy już są tak rozlegulowani, że posiadanie wysportowanej sylwetki wymaga ciężkiej pracy. Ale wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej. Jeżeli się czujes dobrze na tle innych i nie uważasz, że
@portugalka: ale BMI to gówno, nie ma co na to patrzeć szczególnie, że ćwiczysz. Przecież kg mięśni ma mniejszą objętość niż kg tłuszczu i co, jak ktoś ma mięśnie to myślicie, że będzie miał prawidłowe BMI? Wolne żarty XD OPko, polecam faktycznie jeść 5 posiłków dziennie, ale wyliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne i po prostu liczyć kalorie. Nie chodzi już tylko o schudnięcie (bo wcale nie musisz przy tym chudnąć), ale o
Pobierz
źródło: comment_16272130029kJsFqzfm8W0Q1oqdhq47I.jpg
@Jcdx: no to przeciez w poprzednim komentarzu napisalem, ze sie lekko ulalem na koronie i jestem tego swiadomy. Opka wrzucila zdjecie, spytala o opinie a sie bialorycerze i loszki zesraly xd
Tak, moja dziewczyna ma z 2x chudsze nogi i brzuch a i tak jest w gornej granicy (co prawda tez jest zdecydowanie nizsza).
Przeciez nie cisne opce niech sobie waxy ile chce, mowie tylko jak jest xd