Wpis z mikrobloga

#zalesie Byłam na badaniach medycyny pracy i pani doktor kazała mi jeść 5 niskotłuszczowych posiłków dziennie. I jeszcze pyta pobłażliwym tonem: ćwiczy pani coś w ogóle? Ja na to, że tak, trzy razy w tyg, a ona obleciała mnie spojrzeniem od góry do dołu i mówi: aha.
Kurła mogłabym być mniejsza, ale nie jestem wielorybem _ pierwszy raz doznałam nieprzyjemności w służbie zdrowia ze względu na wagę.
Ciekawe co ta baba mówi jak faktycznie trafia na jakąś otyłą osobę.

#dieta #odchudzanie
portugalka - #zalesie Byłam na badaniach medycyny pracy i pani doktor kazała mi jeść ...

źródło: comment_1627190216lO0Ky7KWyIcJgMCgmbOTtT.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vomalio: kompletnie się nie zgodzę bo lekarz siedzący w medycynie pracy na 90% nie ma żadnych kompetencji pod kątem diety i ćwiczeń, co niby ma na celu zjedzenie 5 niskotłuszczowych posiłków dziennie? mogę jeść nawet 5 posiłków dziennie bez grama tłuszczu przez 2 miesiące i jednocześnie robić 5 treningów tygodniowo i przytyć jak świnia

jak się na czymś nie zna to się nie wypowiada, a mówienie grubemu żeby przestał być
  • Odpowiedz
@portugalka: zobacyzlem teraz zdjecie i faktycznie jestest troche grubawa. Mozesz spokojnie zrzucic jakies 5-10 kilogramow, bo brzuch, boki i uda masz otluszczone. Troche pocwiczyc tez mozna by bylo, zeby skora nie byla taka obwisla.
  • Odpowiedz
  • 0
@portugalka figura jest bardzo dobra i BMI też olej to ja mam w UK to samo ciekawe co mówią grubasą po 200kg. Pilnuj sie jak zazwyczaj bo z czasem zapotrzebowanie kaloryczne spada i tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@pi73r brzuch sobie zrobię u chirurga to będzie wyglądał przyzwoicie, teraz jest jak jest, a 5kg faktycznie bym chciała zrzucić. @Soothsayer ogólnie teraz ważę praktycznie tyle samo co przez większość życia przed ciążą. @Eir_ ja mam dietę zdrową, ale za dużo jem xD tak zgadzam się, że 5kg mogłoby pójść. @Marvel7 ćwiczę. Wygląd brzucha po ciąży zależy w dużej mierze od genetyki, wielkości dziecka, kształtu brzucha w ciąży,
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: W sumie to nie wiem co Ci nie pasuje w przytoczonym cytacie, ale może go nie rozumiesz, to sparafrazuję - to, że ktoś ma do zrzucenia trochę sadła nie uprawnia wszystkich dookoła, by tę osobę o tym niepytanym informować oraz jej sypać złotymi "ciocinymi" radami, gdyż, uwaga uwaga, często taka osoba wie, że ma nadbagaż sadła, a też to nie jest tak, że każdy nieulaniec jest nagle ekspertem od
  • Odpowiedz
@tulipana: oczywiście, ze nie każdy ma sypać radami. Zrozumiałem ten cytat inaczej, stad moje XDDD
Bo odebrałem to jako wywalone na dietę nie chudnę albo schudnę pomijając wszelkie zasady żywieniaxd

Poza tym to nie ja wrzucałam fote, tylko OPka xD


@tulipana: fakt, źle spojrzałem sorry wiec muszę napisać jeszcze raz postaxD
  • Odpowiedz
Jak akceptujesz siebie to spoko. IMO BMI powiedziało ci prawdę masz zbyt duży brzuch.
Czy po ciąży czy nie to inna bajka. % tłuszczu można obniżyć zrobić mięśnie brzucha i byłoby lepiej.

Pewnie nie zgodzisz się z moja opinia. Ale to wykop a ty wrzucałaś foto do oceny wiec oceniamXD

@portugalka: wcześniej zła osobę zaznaczyłemxD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@portugalka: jak ja byłem w 3/4 normalnego BMI to jak teraz patrzę na te zdjęcia to byłem zwykłym pączkiem xD

Ty jesteś tak w 5/6 normalnego BMI, więc jesteś jeszcze grubsza...

To, że jesteś na zielonym pasku nie znaczy, że nie jesteś otyła. Znaczy tylko tyle, że JESZCZE nie jesteś chorobliwie otyła.
  • Odpowiedz