Wpis z mikrobloga

5. Dwa zdjęcia w jednym, ale tutaj nie da się inaczej. Emocje pewnego Szwajcara w najlepszym meczu tych mistrzostw.

Jako ciekawostka:

Jak informuje hiszpański dziennik Marca do kibica zgłosiła się linia lotnicza Swiss Air. Firma chce zapłacić za jego przelot na ćwierćfinał Euro 2020, w którym Szwajcaria zagra z Hiszpanią. Dodatkowo mężczyzna zostanie zaopatrzony w napoje marki Red Bull . Szalony kibic z obu tych ofert skorzystał.

Internetowy bohater otrzymał także relaksującą
Pobierz
źródło: comment_1626110293crEfeLPqIFNizKQgMUJEjr.jpg
Zapomniałeś o tym klasyku


@falden: wiem, że heheszki, ale tak szczerze to rozważałem wstawić do tego zestawienia dwa zdjęcia Polaków (smutny Lewandowski po odpadnięciu z turnieju i Bereszyński modlący się przy karnym Moreno), ale potem uznałem że występ Polski był na tyle mało znaczący na tym turnieju, że nawet my Polacy szybko o nim zapomnimy.
@WiktorekS: ceny nie spadają na skutek losowych wydarzeń, a akcjonariusze sprzedają/kupują akcje na skutek ww. wydarzeń, zatem cenę akcji reguluje popyt/podaż. W tym wypadku o ile dobrze pamietam to właśnie o kwotę 4mln spadła wycena spółki akcyjnej Coca cola, a co za tym idzie o tyle samo spadła jej wartość.

Przykładowo jakbyś miał samochód warty 50.000 i taki Ronaldo by powiedział, ze kolor twojego samochodu jest brzydki, to cena samochodów w
@mvmxks: gdyby tak bylo to wycena spolek nie zmienialaby sie bez zadnych newsow, a dzieje sie inaczej.

Gdyby cena samochodow w jakims kolorze spadla przez Ronaldo to moglibysmy pisac ze stracilem na tym. Wycena coca coli nato iast na nastepny dzien wrocila do swojego normalnego poziomu. Wiec pisanie o jakiejkolwiek stracie firmy to fakenews.

Ludzie naczytaja sie takich glupot i pozniej boja sie inwestowac, bo Ronaldo cos zrobil i firma stracila
wiem, że heheszki, ale tak szczerze to rozważałem wstawić do tego zestawienia dwa zdjęcia Polaków (smutny Lewandowski po odpadnięciu z turnieju i Bereszyński modlący się przy karnym Moreno), ale potem uznałem że występ Polski był na tyle mało znaczący na tym turnieju, że nawet my Polacy szybko o nim zapomnimy.


@waro: No właśnie nie do końca. O występie Polaków ze Słowacją było dość głośno w Europie, bo samobój Szczęsnego, czerwień Krychowiaka,
Cristiano Ronaldo odkłada na bok butelki coca coli i zachęca do picia wody.

Szacuje się, że ten gest kosztował koncern około 4 mld dolarów.


@waro: A tutaj sześćdziesięciu pięciu wykopków na poważnie rozważa, że ta akcja mogła być darmową reklamą Coca-Coli xDDD