Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
klema

klema

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8635
  • Znaleziska 911
  • Mikroblog 7724
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 35
anonimowy_programista
anonimowy_programista
12.06.2026, 15:54:59
  • 10
+10 szt #spcx na #ikze w mBanku, po 150 USD za akcję


#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 12.06.2026, 16:00:35 via Android
  • 0
@anonimowy_programista: mi mbank pokazał cenę otwarcia 151 i za 150 nie kupił. Ciekawe
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.06.2026, 08:49:26
  • 356
'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykonanie napraw' (ʘ‿ʘ)

(na zdjęciu 'pęknięcie' w ścianie przez które widac kuchnie)

#budujzwykopem #nieruchomosci #warszawa #remontujzwykopem #mieszkanie #patodeweloperka
ATAT-2 - 'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykon...

źródło: image

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 11.06.2026, 14:57:21 via Wykop
  • 3
@ATAT-2: Prośba o więcej info, jakiś artykuł czy coś. Aż się nie chce wierzyć, że ściany od stropów się odspajają, a oni dają 12 miesięcy na użytkowanie... Przecież to zdjęcie spocznika na podporach? To droga ewakuacyjna jest.
  • Odpowiedz
tusk
tusk
17.04.2026, 06:09:42
  • 150
#heheszki #polityka
tusk - #heheszki #polityka

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-17 o 08.07.42

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 17.04.2026, 08:37:45 via Wykop
  • 0
@tusk: Kolejny majstersztyk Kaczora - wyborcy łykną rozłam i 2 partie zbiorą 40% :)
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
14.04.2026, 07:59:41
  • 492
INPOST zapłacił 498 mln zł podatku CIT w Polsce za 2025 rok!Rok wcześniej to było 380 mln zł, a dwa lata wcześniej 250 mln zł.
A teraz sprawdźmy, co zapłacili inni, chwalący się że przecież już mają więcej punktów odbioru paczek niż my-i tak bardzo są promowani przez niektóre platformy.
za 2024 rok (nie opublikowali danych za 2025)
🔴 DHL e-comm sp zoo
Przychody: 2,7 MLD zł
CIT: 0 mln zł
widmo82 - INPOST zapłacił 498 mln zł podatku CIT  w Polsce za 2025 rok!Rok wcześniej ...

źródło: gf-zW48-Evg3-AmWf_rafal-brzoski-994x828

Pobierz
widmo82 - INPOST zapłacił 498 mln zł podatku CIT  w Polsce za 2025 rok!Rok wcześniej ...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 14.04.2026, 09:32:28 via Wykop
  • 6
@BNM2136: Ponieważ korporacja nadrzędna wprowadzi swoje zasady. Chyba nie sądzisz, że będzie wykazywała zysk w Polsce :)
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
01.04.2026, 07:58:18
  • 608
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 01.04.2026, 11:48:46 via Wykop
  • 2
@Agresywna_Szyba: vxdSZON
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
29.03.2026, 16:36:35
  • 156
#polityka #bekazpisu #kanalzero

Ehhh te nasze kochane prawaki, zawsze milosierne dla blizniego. Jakby chciala faktycznie umrzec to powinna byc rozszarpana przez pociag a nie bawic sie w lozku w zastrzyki. No i gdyby nie byla sparalizowana to tez by pomoglo dojsc na te tory.
why1sthat - #polityka #bekazpisu #kanalzero

Ehhh te nasze kochane prawaki, zawsze mi...

źródło: 1000041136

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 29.03.2026, 20:44:38 via Wykop
  • 6
@why1sthat: Skończenie życia kładąc głowę na tory... i obarczenie biednego maszynisty swoimi wyborami...
  • Odpowiedz
Cygan12345
Cygan12345
Cygan12345
24.03.2026, 17:12:34
  • 43
Miliony statystyk, piłkarze prześwietlani pod każdym kątem, drony i inne cuda na kiju. Tymczasem chłopu zbadali nie to kolano co trzeba xd
W ekstraklasie nigdy by takiej amatorki nie odstawili. Wyobrażam sobie stres lekarzy jak się połapali że tak o------i badając gościa wartego 200 milionów xD
#mecz
Cygan12345 - Miliony statystyk, piłkarze prześwietlani pod każdym kątem,  drony i inn...

źródło: 1765

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 24.03.2026, 20:05:16 via Wykop
  • 10
@Cygan12345: "Makumba, teraz boli Cię prawe kolano, a nie lewe. "
klema - @Cygan12345: "Makumba, teraz boli Cię prawe kolano, a nie lewe. "

źródło: lil-yachty-drake

Pobierz
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
21.03.2026, 09:18:31
  • 96
Konfederacja powinna do swojego logo wstawić literę Z.
Upadli już tak nisko, że próbowali wykorzystać polską ofiarę ROSYJSKIEGO bestialstwa do gnojenia Ukrainy.

#polityka #bekazkonfederacji #russiahateclub #bekazpisu #ukraina #wojna
mike-johnston - Konfederacja powinna do swojego logo wstawić literę Z.
Upadli już tak...

źródło: Screenshot_20260321-101423

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 21.03.2026, 14:16:43 via Wykop
  • 1
@Iluvmaids: Czy nie powinien też sprawdzić czy wszystko zeskanował w kasie?
  • Odpowiedz
wujeklistonosza
wujeklistonosza
19.03.2026, 15:55:00
  • 599
Piekny dzień dzisiaj. Siostra właśnie mi napisała że w tej chwili na Uniwerku w Olsztynie jest spotkanie z Jakim i Bocheńskim i młodzież po nich ostro ciśnie xD Jaki się wykłóca ponoć nawet, a najlepszy typ przejeżdżał autem i na cały regulator puścił Cypisa je…. PiS i wszyscy brawo bili, no poza Jakim i resztą xD

Serce rośnie, młodzież nie cała jednak głupia

#bekazpis #polityka #studenci
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 19.03.2026, 20:51:43 via Wykop
  • 0
@wujeklistonosza: prosimy o wideo od siory. albo samej siory. łotewer
  • Odpowiedz
ethize
ethize
18.03.2026, 12:09:09
  • 10
#gielda
ethize - #gielda

źródło: 1000014930

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 18.03.2026, 16:34:30 via Wykop
  • 0
@ethize: cymes analiza. Jak na ej aj przystało.
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
08.03.2026, 15:26:24
  • 30
#gielda #bitcoin #ethereum
Cyberdyne - #gielda #bitcoin #ethereum

źródło: 1000088776

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 08.03.2026, 20:11:35 via Android
  • 1
@hpiotrekh: w przypadku barona trumpa nie trzeba wstecznej.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
06.03.2026, 12:39:58
  • 32
Pierwsza dama z wizytą w Rumunii. Nie to nie fotoszop ani AI.
#modadamska #ciekawostki #woreknaziemniaki
thorgoth - Pierwsza dama z wizytą w Rumunii. Nie to nie fotoszop ani AI.
#modadamska ...

źródło: HCqb4YfXMAAhfzy

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 06.03.2026, 18:13:38 via Wykop
  • 0
@thorgoth: czy wykop naprawdę odchylił się już kompletnie w drugą stronę?
  • Odpowiedz
Aryo
Aryo
17.02.2026, 22:06:44
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 18.02.2026, 10:05:28 via Wykop
  • 2
@Aryo: ciekawe czy nazwa spirit od tego zgniłego zachodu z angielskiego, czy raczej spirit, ale ten do picia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
17.02.2026, 23:59:13
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 18.02.2026, 10:02:06 via Wykop
  • 0
@Ninja_xtb5: najbogatsze gminy nad morzem bałtyckim, a wyglądają jak kompletny ściek - brak infrastruktury, drogi nie nadążają nad budującymi się pseudo pensjonatami. 14k na mieszkańca stałego pobytu - to ok. Ich jest 15.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.02.2026, 02:50:23
  • 239
wfyokyga

źródło: temp_file8294035287584799168

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 14.02.2026, 10:48:15 via Android
  • 1
@wfyokyga: usło mu siem
  • Odpowiedz
Sandrinia
Sandrinia
04.02.2026, 21:42:46
  • 44
#kiciakocia #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera
Sandrinia - #kiciakocia #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

źródło: 912ed6956f538d00690ce203458dcaba37a4123008c9b90f13c51395ca5a1e64

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 05.02.2026, 09:21:45 via Android
  • 1
@Sandrinia: Niemca z Austrii?
  • Odpowiedz
mitotasak
mitotasak
03.02.2026, 18:12:53
  • 547
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 03.02.2026, 19:52:06 via Wykop
  • 2
@mitotasak: mówisz, że siedzi w więzieniu? Generalnie trumpek po cichaczu przeniósł ją do dużo lepszej lokalizacji :)
  • Odpowiedz
Frwrd05
Frwrd05
Frwrd05
29.01.2026, 18:44:41
  • 312
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 29.01.2026, 21:16:02 via Wykop
  • 0
@Frwrd05: Wynalazłeś doradcę inwestycyjnego i mentorów xD
  • Odpowiedz
ethize
ethize
28.01.2026, 16:01:48
  • 30
#gielda
ethize - #gielda

źródło: 1000013196

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klema
klema 28.01.2026, 21:15:44 via Android
  • 0
@mk321: a kto to przyszedł...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Hejkum kejkum, OLO RATUJ!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.01.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking