Wpis z mikrobloga

@Mayster90, @xGravethx, @Felixu, @korniszon40, @se_mallo, @marcin6822, @emel1, @PreXx, @Sky-rusher, @lurkertowykopbezcenzury, @ropemaxxer, @Plvti, @DawidiXXX, @aaagaaaa, @Syn_Diabla, @ogromnybruhmoment, @JediKnight, @77023, @Nyga727, @xBARTEXx, @bordermizogin130iq, @JouekPouek, @saperq, @Norkanerka, @Karl_Tofel, @michal1498, @Jegwan, @szurszur, @wasber, @Uncontrollable24, @bysiiu, @Szr1h, @mawmawy, @Rabusek, @G4tter, @karma_wraca, @Daniell0, @Kiay1234, @Pociongowy, @Konkaki, @typowy_pekacz, @LynxOV, @michal-buszownik, @HajLajf, @JimNH777, @NosaczPolak2, @damw, @Yokoetneivvis, @LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie, @ogrodow_wonsz, @mannoroth, @regurator_PID1, @Rigun, @serek_heterogenizowany, @Rheinmetall, @wojstenik, @Chicane, @LadniePieknie, @MyroN95, @juffe_, @Casiofx, @sajmen, @nikt_t4ki, @Janusz_Sportu, @Decode, @Nesther, @michal_gol, @tomasz-coolins, @Maybeee, @3t3r, @turbojez, @assurin, @Benize, @derezeus, @edward-villin, @#!$%@?, @WojciechowskyW, @Qarkje, @RegitMell, @yetiontko, @zycietokuj, @josedra52, @depcioo, @Bokusz, @Kaxperx, @ExitMan, @nowy89, @m4lo2tk0wy, @kielbasa148, @damian2810200000, @zorezordon, @ogrymajawarsty, @AssRock, @KrzLis, @Astanczyk, @Ptake, @seznam, @Ignite, @dcom, @menchold, @Jutraniema, @ZielnyS, @lewitujacytapczan, @bartlok477, @maciej-alems, @randomowy_user, @Damien_Up, @Rombana, @madmat, @D3v0, @insajn, @luukasz1905, @japycz, @eustach, @Galtram, @Mijon, @laza, @ProAero, @Nieznany133, @rzub3r, @twoi_oyciec, @Chomik96, @Zapieks72, @McCadron, @ivall, @n0xx, @wykopanywykopek, @CzasemBiegamCzasemGram, @Kiritsugu1155, @brusilow12, @JoMaHaa, @WolfWoof, @JustKebab, @MichaelAngeloo, @snickersorbaton, @derylio1, @kapi136, @SavingPrivateTort, @Maestro_PM, @Kaneczai, @oznaczwroga, @AtomicForest, @NieLubiePomidorow, @Tomcy, @TheWalkingBed, @YoungBoniekk,
Wołam was, założyłem tindera, dodałem autko (jako, że moja pasja, hehehe) i jeszcze wrzuciłem 1 gówno zdjęcie mojej drugiej pasji, żeby nie wyszło jak to tylko na auto chce zwabić kogoś, no i 2 swoje spoko zdjęcia, troche się starałem i wyszły OK)
Miasto wybrałem w końcu Lwów, i specjalnie wykupiłem abonament za 27zł na miesiąc na tinderze żeby zobaczyć i zbadać wszystko co się da - lajkujących, więcej par itd... poświęciłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pierwsze wrażenie? - O ja #!$%@?, Ukrainki to w 90% rakiety 8/10+, chyba się tam przeprowadzam, połowa już do mnie piszę, jutro koło 11, 12 godziny wstawie kilka wiadomości
#tinder #randkujzwykopem #ukraina #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
Pobierz GlenGlen12 - @Mayster90, @xGravethx, @Felixu, @korniszon40, @semallo, @marcin6822, @e...
źródło: comment_1625938237bpQm5P23In90IrC6v2P3Qr.jpg
  • 20
@GlenGlen12: powodów jest wiele ale dla facetów co nigdy nie byli to ja dobrze rozumiem że wzdychanie do Ukrainek brzmi jak użalanie się przegrywa ze Polki są be a Ukrainki latwe. A prawda jest taka że jak się do takiego Lwowa pojedzie to to jest niewiarygodne. I to nie tylko moja opinia, właściwie każdy facet z którym o tym rozmawiałem doznaje małego szoku. Po prostu wyglądają lepiej.