Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
emel1

emel1

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5134
  • Znaleziska 95
  • Mikroblog 5039
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 132
Coxex
Coxex
wczoraj, 08:09:43
  • 415
Niby wydaje się, że w Mistrzostwach Świata nie powinno brać udziału więcej niż 32 drużyny, aby zachowały one swój wyjątkowy charakter.

Ale z drugiej strony to rozszerzenie jednocześnie dało szansę na udział mniejszym piłkarskim krajom, takim jak Haiti, Curaçao, Wyspy Zielonego Przylądka i dla ludzi w tych krajach jest to niesamowita radość.

Może jednak warto się zastanowić nad dalszym rozszerzeniem, by mniej znaczące piłkarsko kraje jak np. Włochy, Polska czy Węgry miały
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 wczoraj, 08:27:21 via Android
  • 3
@Influ3nD: mistrzostwa półświatka
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
wczoraj, 01:18:24
  • 2
Co kojarzy mi sie z Haiti
- Wyclef Jean
- Język kreolski
- Trzęsienie ziemi circa 2010
- Niebezpiecznie w c--j
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 wczoraj, 01:19:48 via Wykop
  • 1
@Anck-Su-Namun: https://www.youtube.com/watch?v=k7-qAOXfXfc&list=PLmjrabmU0H-KHb4_oXuKSj5b0DFCTUeRc
emel1 - @Anck-Su-Namun: https://www.youtube.com/watch?v=k7-qAOXfXfc&list=PLmjrabmU0H-...
  • Odpowiedz
avirant
avirant
wczoraj, 01:10:05
  • 1
Mam nadzieję, że użytkownik kocurek śpi.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 wczoraj, 01:11:25 via Wykop
  • 0
@avirant: ja za niego zmianę mam, co tam?
  • Odpowiedz
emel1
emel1 wczoraj, 01:16:05 via Wykop
  • 1
@avirant: Nie znam gościa, czas pokaże
  • Odpowiedz
TahmKench
TahmKench
wczoraj, 00:52:20
  • 0
#nba Ja świeżak, Jeremiasz coś pogra?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 wczoraj, 00:54:08 via Wykop
  • 1
@TahmKench: wejdzie w 3 kwarcie przy -20
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
wczoraj, 00:49:23
  • 0
Wemby juz 2 bloki na Townsie ;d

edit: juz w sumie 3 bloki
#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 wczoraj, 00:50:58 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: prędzej Kobe będzie mistrzem nić Wemby
  • Odpowiedz
emel1
emel1 wczoraj, 00:40:17
  • 0
btw, to niesamowicie się rozwinął Mike Brown po tym jak przestał gadać z libornem
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieChceMiecLoginu
NieChceMiecLoginu
przedwczoraj, 11:56:32
  • 4
#dart (╥﹏╥)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 przedwczoraj, 11:57:11 via Wykop
  • 3
@NieChceMiecLoginu:
emel1 - @NieChceMiecLoginu:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
10.06.2026, 12:57:46
  • 14
Mój stary to największy kibic Barcelony

#mecz #pilkanozna #nieruchomosci #heheszki
Warcomx - Mój stary to największy kibic Barcelony 

#mecz #pilkanozna #nieruchomosci ...

źródło: image_picker_495A7248-5C3E-4F5A-A033-37D90EFC7CDE-37602-000004192631F187

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 10.06.2026, 13:14:56 via Wykop
  • 4
@Warcomx: całe mieszkanie z------e kartami totts z messim
  • Odpowiedz
CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
08.06.2026, 22:21:35
  • 0
#from Czy ten Roger był w ogole we wcześniejszych sezonach?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 09.06.2026, 15:39:17 via Wykop
  • 0
@jutokintumi: a nie rozkminili dzięki temu, że te koszmary po śmierci zostają we wsi?
  • Odpowiedz
emel1
emel1 04.06.2026, 18:03:43
  • 0
czemu każda kadra ma w sumie świeżych graczy 3x3 a my bierzemy starych dziadów co kiedyś pograli?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1
Autor
04.06.2026, 18:26:43 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: Ty mi zawsze odpisujesz, to zapytam ile guanciale do carbonary na jedną osobę? 150 styknie?
  • Odpowiedz
emel1
emel1
Autor
04.06.2026, 18:50:29 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: ok, dzięki a polecasz jakieś knajpy we Włoszech żeby to legitne i smaczne było?
  • Odpowiedz
emel1
emel1 02.06.2026, 20:02:04
  • 2
Fajnie ta Łotwa gra, a my same rzuty przez ręce albo forsowane przepychychanie/wejście pod kosz 1v1
#koszykowka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1
Autor
02.06.2026, 20:05:53 via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara: nom, ale sami taki wybrali, tej łysy wysoki już nie gra?
  • Odpowiedz
emel1
emel1
Autor
03.06.2026, 09:48:12 via Wykop
  • 1
@pasta_alla_carbonara: Może i tak, ale generalnie to gra Waczyńskiego tak boli w oczy :(
  • Odpowiedz
Gerard_z_Rivivy
Gerard_z_Rivivy
21.05.2026, 08:16:38
  • 12
Mam swoją teorie wszystkiego w serialu i chciałbym się nią podzielić. Zdaję sobie sprawę, że w rozumowaniu wciąż pozostają luki i nie wszystkie puzzle są dopasowane dlatego zapraszam do dyskusji.
Fromvile jako "magiczne" miejsce zostało stworzone przez dzieci, wcześniej istniało, ale było zwykłym miasteczkiem zamieszkałym przez pionierów. W sezonie drugim (chyba) jest wspomniane, że przed śmiercią ktoś opowiedział historie dzieciom, która dała im nadzieję na ratunek. Chodzi o motyw symbolu, który rysował
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 02.06.2026, 22:22:02 via Android
  • 0
@Gerard_z_Rivivy: ciekawe czy ulubiony part MiY będzie w tym sezonie. Jest dość pewny tego co mówi, czyli jakby ten part się zawsze pojawiał. Niezła rozkmina, pytanie co zrobić żeby historię zmienić skoro się nie da.
  • Odpowiedz
matizk1
matizk1
23.05.2026, 23:19:17
  • 10
#boks i niby tylko wrestling jest reżyserowany xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 23.05.2026, 23:20:21 via Wykop
  • 3
@matizk1: oficjalnie, boks to już od downa, pytałem u źródła
emel1 - @matizk1: oficjalnie, boks to już od downa, pytałem u źródła

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
emel1
emel1 23.05.2026, 23:14:45
  • 0
w której rundzie walki z tym Panem Usyk by oddał Lwów?
#boks
emel1 - w której rundzie walki z tym Panem Usyk by oddał Lwów?
#boks

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1
Autor
23.05.2026, 23:16:21 via Wykop
  • 0
@Maqnez: karta pułapka, bo Usyk nie ma jajec
  • Odpowiedz
matizk1
matizk1
23.05.2026, 23:13:00
  • 5
#boks tyle powiem
matizk1 - #boks  tyle powiem

źródło: 4161

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 23.05.2026, 23:14:15 via Wykop
  • 0
@matizk1: pożyczam
  • Odpowiedz
The_Rainman
The_Rainman
23.05.2026, 23:11:46
  • 2
Ale przekręcone xDDDDDDDDD papierowy mistrz usyk musiał wygrać bo by wstyd był, że tyle płacili średniakowi xD swoją drogą rico by z-----l furyego jak psa. Chociaż fury to mój top2 bokser zaraz po GGG
#boks
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 23.05.2026, 23:12:20 via Wykop
  • 0
@The_Rainman: mój top 2 po AG
  • Odpowiedz
emel1
emel1 23.05.2026, 23:08:48
  • 0
aha
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 23.05.2026, 22:50:00
  • 5
Przecież Najman miałby Usyka w bocznej w dosiadzie w 2137s co ten Ricoo robi?
#boks
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1
Autor
23.05.2026, 22:57:59 via Wykop
  • 0
@medix: tyle to nie
  • Odpowiedz
emel1
emel1 23.05.2026, 17:26:36
  • 0
abstrahując, to niech przepłacą Nsame, bo to jest napastnik który jest gdzie potrzeba i wali gole, jak podpiszą next sezon król strzelców
#legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

melquiades
melquiades
22.05.2026, 12:55:55
  • 11
Klauny z C+ olały osobną transmisję z meczu Pogoń-GKS który w pierwszej kolejności zdecyduje o tym kto zagra w pucharach XDDDDD
#mecz #ekstraklasa
melquiades - Klauny z C+ olały osobną transmisję z meczu Pogoń-GKS który w pierwszej ...

źródło: 705293737_1432004488964136_2661161194949133290_n

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emel1
emel1 22.05.2026, 13:46:44 via Wykop
  • 0
@melquiades: wiadomo, bo będzie pod Legie gwizdane
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.07.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.03.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking