Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: brakiem odpowiedzi pokazujesz mu jak bardzo masz go w dupie, w sumie to w tej wcześniejszej mogłeś napisać coś w stylu

"Każda uczciwa firma podaje stawkę przed rozmową"

Krótko pokazujesz mu że jego zachowanie jest nienormalne. Koleś cały dzień by myślał o tym że jest nieuczciwy i srał się sms przez kilka dni.

Taka książka jest "wywieranie wpływu na ludzi" polecam
@suqmadiq2ama: brakiem odpowiedzi pokazujesz mu jak bardzo masz go w dupie, w sumie to w tej wcześniejszej mogłeś napisać coś w stylu


"Każda uczciwa firma podaje stawkę przed rozmową"

Krótko pokazujesz mu że jego zachowanie jest nienormalne. Koleś cały dzień by myślał o tym że jest nieuczciwy i srał się sms przez kilka dni.

Taka książka jest "wywieranie wpływu na ludzi" polecam

@K-S-: Z chęcią przeczytam, daj linka do tytułu
@suqmadiq2ama: mnie jeszcze #!$%@? polityka firmowa gdzie zabrania się pracownikom rozmawiać o swoich zarobkach. Pracowałem kiedyś w firmie która zaoferowała mi 30zł brutto/h. Popracowałem rok, po czym okazało się że zaczęli zatrudniać "świeżaków" bez jakiegokolwiek wykształcenia (ja mam kierunkowe za które teoretycznie mam dodatek) na umowie po 40zł/h. Oczywiście tłumaczenie kierownictwa było takie że rok temu stawki wyglądały inaczej, a wogóle to nawet nie powinienem mieć prawa wiedzieć ile zarabiają młodsi
@Jamniki2
Chłopie masakra, ogarnij się. Uważasz się za lepszego bo klepiesz przed kompem, a za parę lat i tak zastąpi cię SI.

Elegancko zapytał w pierwszej wiadomości o zarobki, odpowiedzi nie dostał - to już samo w sobie jest bucowate.

Serio jesteś na tyle głupi, że nie rozumiesz że pracodawcy w ten sposób szukają osoby która zgodzi się pracować za najniższą stawkę?
@mroznykasztan: No chyba że na Twoje stanowisko widełki to 2000-25000 w zależności z kim gadasz, sporo dobrych spawaczy to firmy jednoosobowe bogatsze od januszeksów na które aplikują a januszeksy wymagają ukłonów żeby rozpoznać czy to pijaczek desperat gołodupiec który nie bedzie się sądził o wypłate i podpisze umowe zlecenie na 15% wartości czy też ogarnięty gość który zna temat. Tutaj gość szuka ogarniętego majstra w sposób w jaki się zatrudnia nawet
@suqmadiq2ama: ostatnio mój dobry przyjaciel posłał CV do pewnej firmy na stanowisko operatora CNC. Pracę w wprawdzie miał, ale szukał mniejszego januszexu niż ten, w którym pracował, no i lepszej kasy, jak każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po kilku dniach dzwoni tam do niego jakiś Dyrektor ds. Miar i Wiar i zaprasza go na rozmowę w dniu jutrzejszym o godz. 12.00 tu i tu. Kumpel prosto z
Ten zapis jest fałszywy, dwulicowy w #!$%@?. I nie chce nic z avonu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Plp_: a przede wszystkim nieskuteczny

Warto zwrócić również uwagę na przepis kodeksu pracy, który stanowi iż postanowienia umów o prace mniej korzystne niż przepisy kodeksu pracy są nieważne. W związku z faktem, iż w kodeksie pracy, nie ma przepisu zabraniającego pracownikom ujawniania wysokości o swoim wynagrodzeniu, a zapis taki ograniczałby