Wpis z mikrobloga

- Otwórz mirko hot
- RozmowaRekrutacyjna.jpg na topie
- Przeczytaj najlepsze komentarze, a w sumie poszukam jeszcze jakichś dobrych komentarzy
- Przeczytaj, przeleć jeszcze trochę dalej
- pług.jpg, orka.jpg, co jest
- Wróc na sam początek
- No to zaczynamy lekturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama #!$%@? teraz zmieniałem pracę, dwie rozmowy z polskimi firmami, wieloetapowe rekrutacje, po rekrutacjach niby zajebiscie, bardzo dobry feedback ale roboty nie dostałem, pewnie za wysoką stawkę podalem. Miałem też rozmowę ze szwedzką firma, dwa etapy - rozmowa z PMem jak wygląda projekt do którego miałbym wejść, drugi etap to rozmowa z team leaderem ma temat tego w jakich technologiach pracowałem i co oni wykorzystują. Żadnych testów, aplikacji do napisania, sprawdzania
  • Odpowiedz
@Dominias: Niestety mam takie same doświadczenia Mirku. Polskie firmy to w 99% gównofirmy i januszexy, a to samo jest w zagranicznych korpo w Polsce gdzie jest p0lski management. Z polskich firm jak jeszcze kiedyś aplikowałem to nawet nie odpowiadają na moje CV bo widzą że mam doświadczenie i wiedzą, że ich nie stać. Szukają najczęściej frajera którego będą mogli #!$%@?ć za najniższą możliwą stawkę i który nie będzie miał pewności
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:
Prawidłowo, jechać januszy równo ;)
Więcej osób z takim podejściem i rynek pracy w tym kraju zacząłby wyglądać normalnie. Jakieś widełki wynagrodzenia powinny być standardem...
  • Odpowiedz