Wpis z mikrobloga

Nie - zamawiam firme na pomiary i jak już skończą mierzyć metry i materiały to proponuje 1300zł za remont albo mam inną firme na pana miejsce


@suqmadiq2ama: pewnie pytasz za ile zrobią i się zgadzasz albo nie.

To samo można zrobić z pracodawcą - napisać: spełniam wymagania, poproszę 10k brutto. Jeśli się pan nie zgodzi poszukam innego pracodawcy. Proste? Nie trzeba gównoburzy kręcić, że oooolaboga nie powiedział ile da (
  • Odpowiedz
@karski:
No ja ostatnio sie zdziwilem, bo ostatnio wbilem troche expa i chcialem zobaczyc ile bym mogl u konkurencji wyciagnac, wiec gdzies tam sie zapisalem. No i czekam na telefon, dzien-dwa (w mojej branzy raczej szybko te rekrutacje przebiegaja) i nic. Wszedlem na maila prywatnego, a tam 2 maile z tej firmy, jeden z testem na ktory mialem niecaly dzien, by zrobic, a drugi ze nie chca mnie xD
Przyzwyczajony
  • Odpowiedz
Nie - zamawiam firme na pomiary i jak już skończą mierzyć metry i materiały to proponuje 1300zł za remont albo mam inną firme na pana miejsce


@suqmadiq2ama: pewnie pytasz za ile zrobią i się zgadzasz albo nie.

To samo można zrobić z pracodawcą - napisać: spełniam wymagania, poproszę 10k brutto. Jeśli się pan nie zgodzi poszukam innego pracodawcy. Proste? Nie trzeba gównoburzy kręcić, że oooolaboga nie powiedział ile da (
  • Odpowiedz
@Fifarafaaa: a nie prościej jest zaoferować swoją stawkę? W sumie to skraca negocjacje do minimum. Nie ma żadnych widełek, pierdzielenia. Ew. można dodać na początku z 10% żeby się litościwie stargować i żeby obie strony były zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No i janusz môwi spoko a przy podpisywaniu dostajesz umowe zlecenie na 2k i poklepanie po plecach że jak zrobisz 350h to ci dołoży pod stołem


@suqmadiq2ama: nie no to już jest oszustwo. Jednak tak samo może zrobić na czacie, który wkleiłeś więc ma się to nijak do sytuacji. No to jest zawsze trudny moment - nie wiem nawet za bardzo jak się przed tym zabezpieczyć, ale nigdy się z
  • Odpowiedz
@Kajtosz: a jak to się ma do tego że podpisywałem dodatkową "klauzulę poufności" w której zarobki były jednym z podpunktów?( ͡° ͜ʖ ͡°) wydaje mi się że to już może się nie łapać pod kodeks pracy.
  • Odpowiedz