Wpis z mikrobloga

  • 0
@pi73r w mojej branży wystarczy krótka rozmowa po angielsku przez videorozmowę i krótki wywiad z kimś, kto ma doświadczenie na morzu, żeby stwierdzić, czy ktoś jest wiarygodny i ma charakter
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heady1991: znajomy szukał pracy jako operator walca drogowego. Stawka to zwykle coś pomiędzy 21, a 25zl+ dieta w delegacji i zwrot kosztów dojazdu. Znajomy odezwał się do firmy szukającej operatorów i tracąc dzień na dojazd na rozmowę dowiedział się, ze stawka jaka wchodzi w grę to 14 zł na umowie zlecenie, dojazd na własny koszt. Podziękował i sobie poszedł... Od tamtej rozmowy dzwonili do niego już kilka razy, ale kumpel
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@suqmadiq2ama: i to jest patologia której konfederacja broni xd jeszcze niech powalczą o prawo przedsiębiorców do gwałcenia kobiet bo zakaz aborcji takich dzieci już wywalczyli

  • Odpowiedz
@Plp_:
A z ta poufnoscia stawki to idz pan w uj xD
To w ostatnim tygodniu u przyjaciela w robocie malysz byl prawie krecony, bo w jego "zespole" sa teraz 3 osoby. On, jego menago i swiezak. Ogolnie od dawna roboto wyglada tak, ze ziomek zapieprzal za siebie i menago(ktory "ogarnial"), wiec wzieli nowego do pomocy. Oczywiscie nauka nowego musial sie zajac ziomek i teraz praktycznie robi za 3 osoby,
  • Odpowiedz
@Jamniki2: A ja pracuje na budowie i smieje sie z takich jak Ty, Pan pracujacy przy biurku, w domku. To co sie dzieje na rynku pracy to dramat i kazdy fachowiec zna swoja cene.
  • Odpowiedz
@microraptor: w zasadzie to ja ci nakreślę, że suq od wielu lat jest spawaczem i robił w całej europie, widziałem jego spawy i powiem tyle, 10k to on miał nie raz i nie na miesiąc a na 2 tygodnie czasami :P.

@suqmadiq2ama: ogólnie nie lubię czasami twojego stylu pisma ale dzisiaj to sypiesz te kontry jak jakiś czołowy napastnik XD

chyba znowu wam wrzuce swoją pastę na grupę
  • Odpowiedz
@Heady1991: W tym #!$%@? kraju są takie przepisy, że pracownik może siedzieć na l4 nie pracując ani jednego dnia. Podpisze się pod jawnością kwoty wynagrodzenia tylko wtedy, gdy będę mógł sam zdecydować kto jest dla mnie fachowcem. Z tego co wiem firma ma służyć zarabianiu pieniędzy.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: z robolem nie wiele mam wspólnego, z tego co widzę co ty aplikujesz na jakiegoś śmiesznego majstra w januszexie, kiedy ja siedze w domu zarabiając kilkukrotnie więcej od ciebie xD Wyszedłeś na buca i gość cie zgasił jak peta, takich jak ty na to miejsce pewnie jest dwudziestu, którzy chętnie przyjadą. Możliwe, że gdybyś zapytał jak człowiek, to byś dostał odpowiedź, ale że się zesrales... to siedź na bezrobociu
  • Odpowiedz