Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lune: 33lvl i jest zajebiście. Choć od jakiegoś czasu dołują mnie myśli że już wiele wyżej nie zajdę, więc teraz może być już tylko gorzej i tak czekam aż coś mi się wreszcie w życiu #!$%@? i myślę że bardzo źle bym zniósł jakikolwiek regres.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@walictowszystkozajete: a w jaki sposób przeszkodziła Ci pandemia? Rozumiem że to komplikacja ale bez przesady. Od marca zeszłego roku byłem w 8 krajach, a za 2 tygodnie lecę do NY. Nawet udało się 2 razy skoczyć do Szwajcarii na narty choć w grudniu leciałem zastanawiając się czy mi na następny dzień nie zamkną stoków. I grzebano mi patykiem w nosie już lekko ze 20 razy.
Tak, trochę się #!$%@?ło , nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Lune: kiedyś chciałam być kimś bo mi całe życie wciskali że złote dziecko i muszę.
ale po rocznym kryzysie kiedy byłam nikim i dotarło do mnie że nie muszę spełniać niczyich ambicji teraz osiągnięciem jest dla mnie przeżycie tygodnia nadgodzin, soboty w pracy i zaliczenie kolosa z niemieckiego i to że po tym wszystkim jeszcze daję rade rano stać na własnych nogach
I może jeszcze jak stanik ściągam po południu to
1986, wzloty i upadki, najdłuższa stagnacja jak córka miała lat 1-2 i tylko mama mama i mama, dopiero w windzie jak nacisnęła awaryjny dzwonek i ze strachu chwyciła mnie kurczowo za rękę poczułem się doceniony. Aktualnie mógłbym już wegetować, praca przynosi pieniądz (farmacja), ale gdyby nie amatorskie programowanie w firmie to chyba mentalnie bym był na spalonym (poprzedni projekt od g do z apteka.Olecko.pl - podczas odpalenia i pierwszy tydzień petarda uczucie),