Wpis z mikrobloga

Łudzicie się jeszcze ze coś w życiu fajnego osiągniecie czy już pogodziliscie się z szarą rzeczywistością? Piszcie ile macie lat.

28 lat - wciąż się okłamuję, że czeka mnie coś niesamowitego.

#pytanie
  • 301
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lune: Lvl 21 here. Wierzę że mam wpływ na swoją przyszłość i szansę by się nie zmarnować. Póki co wszystko powoli idzie w dobrym kierunku, mimo wielu przeszkód i nieprzyjemności jakie mnie ciągle spotykają (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lune: 32, wiele już za mną, obecnie żona, syn, budowa domu. Ale nie tracę sił i chęci do życia bo jeszcze dużo dużo przede mną ;)
  • Odpowiedz
36 i sie swietnie bawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sierzchula i elegancko, tutaj 32lvl i tylko ta #!$%@? pandemia mnie trochę blokuje i nie pozwala jeździć gdzie chce ale i tak radzę sobie i się świetnie bawię ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lune: to co czujesz codziennie jest niesamowite tylko o tym nie wiesz. Wszystko, smutek i radość jest niesamowite bo jest twój i tylko twój. Nigdy już się nie powtórzy. Przeżywaj swoje życie tak jakbyś oglądał film, wtedy nawet smutki są pasjonujace.
  • Odpowiedz
Łudzicie się jeszcze ze coś w życiu fajnego osiągniecie


@Lune: 30, właśnie sprzedałem kolejną erotyczną grafikę, wracam do tradycyjnego malarstwa i chyba udało mi się wreszcie pozbyć kompleksów na swoim punkcie. Może i nie jest zajebiście, ale zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu.
  • Odpowiedz
@Lune: 28 i wiem, że jestem jeszcze w stanie wszystko zmienić w swoim życiu.
Taki deadline dla chłopa to 32 lata i w sprawach matrymonialnych i możliwośc osiągniecia kariery.

Wystarczy spojrzec na fakt, że najlepszy wiek dla faceta matrymonialny to 28-32.
  • Odpowiedz