Wpis z mikrobloga

@Lune:

czeka mnie coś niesamowitego.

Czekać możesz w nieskończoność. Bierz odpowiedzialność za swoje życie i sam zadbaj o jego niesamowitość. Liczysz, że przypadkiem wygrasz na loterii, albo ktoś na ulicy zaproponuje ci pracę - marzenie? Postaw sobie cele i je realizuj. Przeprowadź się na drugi koniec świata, przepłyń kajakiem cały kraj, zorganizuj zlot fanów gry w wojnę, ratuj pokrzywdzone zwierzęta - cokolwiek będzie dla ciebie niesamowite.
@Lune: 19 lat miałem jak byłem tłumaczem w dęblinie żołnierzy z usa, potem 10 lat z gwiazdami muzyki elektronicznej, przez ten czas majster spawacz, potem zlatałem i obmieszkałem większość ciekawych krajów ue, nauczyłem sie kolejnego języka, zaliczyłem alkoholizm, a dzisiaj odpalam jacht, zbankrutowalem w życiu ze 30 razy, w lipcu kończe 39 lat i jestem tak samo szczęśliwy jak byłem kiedy sie wyprowadziłem z domu od toksycznej rodziny - pozdrawiam, wyjdź
suqmadiq2ama - @Lune: 19 lat miałem jak byłem tłumaczem w dęblinie żołnierzy z usa, p...

źródło: comment_1624251215p9bZB1xQMC5z6Z3XRzmlXY.jpg

Pobierz
@Lune: 28 i mam dokładnie to samo, przed epidemia miałem plany wyjazdu, wizę i liczyłem jak to określiłeś na coś niesamowitego od tego czasu nie mogę myśleć o życiu bo wydaje mi się że straciłem jedyna szansę na zmianę i myślę że gdybym o tym myślał to skonczylbym pod pociągiem albo w lesie na jakimś sznurku (,)
@Lune jaki życiowy post. ( ͡ ͜ʖ ͡)( ͡° ʖ̯ ͡°)
27 lvl studiuję, ale nie jestem przekonana do kierunku. Miałam wyjść na prostą po wyborze tego kierunku, a wychodzę na zero. Na szczęście do szczęścia wystarczy mi ciepło i zieleń więc w ostateczności zostanę pustelnikiem w Bieszczadach i też będę szczęśliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)