Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe że Polacy we własnym kraju szanują się mniej niż Ukraińcy?

Wczoraj w robocie cała rzesza Ukrow postanowiła uderzyć w legendarny stól i od ręki dostali po 400 zł podwyżki, rodacy o mało zawału nie dostali - bo przecież jak to tak #!$%@? można chcieć zarabiać więcej (_ )

Koniec końców Ukry zarabiają więcej od Polaków mając za darmo nocleg i wyżywienie ( zapewnione przez pracodawcę)

Specyfika pracy jest tu taka że na podwyżki dla Ukraincow będą musieli #!$%@?ć Polacy...

#pracbaza #januszebiznesu #praca #zarobki
  • 52
@Staryale Bo Ukrainiec w kraju jest gastarbeiterem i nie ma tutaj kredytow,domu,czesto rodziny... Co mu zalezy? Dla niego dyscyplinarka to nie jest wyrok.
Dodatkowo oni dzialaja grupa- jak jeden nie dostanie czego chce to cala ekipa kilkuadziesieciu osob zrobi bajbaj
Ale inna sprawa jest taka,ze r0bak nie szanuje samego siebie,to dlaczego kto inny ma go szanowac?
@Staryale i bardzo dobrze tak robakom jak nie umieją walczyć o swoje i dbać o swoje interesy

Mi z rok temu Janusz zadał pytanie czemu w 10 lat zmieniłem pracę w 8 firmach

Po 1 bo mogę
Po 2 bo dawali lepszą kasę to brałem

To Janusz stwierdził że on takich nie szuka u niego w pracy ludzie pracują kilka lat.

Zainteresowało mnie to bo skoro kilka lat w jednej robocie to
@Sprus sprawa prosta życie od wypłaty do wypłaty z suchych pensji i brak możliwości odłożenia poduszki finansowej, choćby w wysokości 3 miesięcznej wypłaty. Wtedy wiesz, że możesz miesiąc poświęcić na szukanie nowej pracy bez stresu. Ale Polak jak ma 5 złotych odłożone to już kombinuje na co #!$%@?ć to bogactwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Hissis: Przecież to norma. W każdej firmie w tym kraju która zatrudnia banderowców saszka dostanie minimum tyle samo co waldek, a de facto nawet więcej bo agencja zatrudnienia resztę z kosztów spółki chętnie przygarnie. Chyba, że dobra agencja która ma na stanie sporo witalijów i artemów to wtedy dysproporcje w zarobkach z tytułu posiadania sowieckiego paszportu są ogromne. Nie jest wcale rzadkością, że są w tym kraju firmy które płacą ukrom