Wpis z mikrobloga

@Entelechia: @pansterydziasz: bo w trójboju masz przynajmniej wymierne rezultaty swojej ciężkiej pracy i nie musisz katować się dietą, aby dociąć i mieć #!$%@?ą sylwetkę nawet na plażę.
Chociaż z drugiej strony, to gościu ma średnią (no może lekko ponad przeciętną) genetykę do sylwetki. Wiadomo, że wybitni będą nawet naturalnie bardziej muskularni i lepiej docięci. Poza tym nie wiemy, jak wyglądał jego trening, ale skoro pokazuje, że nogi robi na suwnicy,
@MirkobIog:
Trenuję od 2008, "prime" sylwetkowy miałem w 2017. Odejmując pierwsze 3-4 lata ćwiczeń po omacku to będzie powiedzmy 6 lat dobrego przemyślanego treningu. Teraz progres z roku na rok jest właściwie niezauważalny, najczęściej się po prostu rozmywa w skali roku, mimo większego zaangażowania, rozwoju "know-how" coraz lepszych wyników, sprawności, siły itp. Tak to wygląda bez towaru u amatora (bez mocnych faz bulking-redukcja, trzymając podobny bf cały czas). Dlatego ta "stagnacja".
Poza tym nie wiemy, jak wyglądał jego trening, ale skoro pokazuje, że nogi robi na suwnicy, to można się domyślać, że raczej bez szału.


@Saprofit: A co jest złego w suwnicy?
@pansterydziasz: Jak jesteś ambitny i masz cel, do tego to już jakiś poziom to zawsze będziesz tyranem w tym co robisz. Grunt to nauczyć się nie uzależniać od bf czy wyników swojego poczucia wartości i nie pozwolić temu wjeżdżać sobie na banie. Jak do czegoś dążysz a nic się dla Ciebie nie zmienia, bo wyznacznikiem jest słabo mierzalny powolny progres w lustrze to nie jest to latwe ¯_(ツ)_/¯
@bdm_bq: To już jest trudniejsze, wiem po sobie. Po prostu mam tak, że jak się uleję to się w #!$%@? źle ze sobą czuję i muszę to regulować, ale myślę, że to nie takie złe chociaz jest to jakiś rodzaj #!$%@? umysłowego xD
@pansterydziasz: Genetyka, genetyka. Jeden od 3 roku życia gra w noge, od 12 trenuje futbol, więc też na siłce, uprawia sport kilka h dziennie, ma dość zdrową dietę, nie chleje od 16 roku życia, w wieku 20 lat ma praktycznie 15 lat stażu w jakichś sportach, ogromne GPP, a więc i podstawę, psychikę dostosowaną do sportu chęć rywalizacji, koordynację, praktykę w wielu ćwiczeniach.

Druga osoba siedziała przed komputerem od urodzenia nabawiając