Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pansterydziasz: zależy czego oczekujesz. Mi w sumie więcej nie trzeba. Jak dla mnie wygląda mega spoko. Z tym że nie siedziałbym 10 lat tylko na silce ale po jakimś czasie przeniósł się na inny sport gdzie można wykorzystać tę mięśnie
  • Odpowiedz
@Arkos12:

kto zaczyna od 120 w przysiadzie? Bez przesady.


Nuckols w jednym ze swoich artykułów pisał, że w wieku 10 lat dostał na gwiazdkę zestaw obciążeń, łącznie 250 funtów. Na klatę tego samego dnia wziął 150 (~68 kg), a w martwym - 250 (~113 kg). Inny trójboista, też mistrz świata (niestety nie mogę sobie nazwiska przypomnieć), mówił, że pierwszego dnia na siłce podniósł w martwym 180 kg. Niektórzy są po
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao:

Nuckols sam przyznał, że napisał ten artykuł, żeby pokazać, jak dużą rolę odgrywają wrodzone zdolności i że on jako trener nie jest w stanie kogoś o przeciętnych predyspozycjach doprowadzić do poziomu, który sam osiągnął. Nie widzę powodu, dla którego miałby zmyślać tego typu historię, gdzie główny efekt, na jaki mógłby liczyć, to ograniczenie dochodów.
  • Odpowiedz
Nie widzę powodu, dla którego miałby zmyślać tego typu historię, gdzie główny efekt, na jaki mógłby liczyć, to ograniczenie dochodów.


@de_Rham: No właśnie jak zrobił się na nadczłowieka w jakiejś historyjce, to mu się dochody mogą zwiększyć i ludzie chętniej będą kupować jego programy czy prowadzenia. Żebym uwierzył w takiego 10 latka to chyba sam musiałbym go zobaczyć.
  • Odpowiedz