Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam163264_: Luz, chciałbym tylko uniknąć noszenia ciężkiej paczki przez kuriera kiedy przez pół godziny nie będzie mnie w domu. Szkoda jego wysiłku, najwyżej napiszę mu SMS-a, że nie będzie mnie w domu między 10:30 a 11:00, pewnie akurat wtedy przyjedzie( ͡ ͜ʖ ͡)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@PanBulibu: u większości przewoźników można dopłacić za usługę dostarczenia o konkretnej godzinie lub w przedziale godzinowym (np. między 10 a 12). Standardowo kurier ma calu dzień na dostarczenie, jeśli chcesz żeby był o konkretnej porze to dopłać do usługi, jeśli cie nie stać to czekaj cały dzień. Takie proste, a ludzie nadal nie potrafią korzystać z możliwości jakie mają i tylko wieczne "daj". Jak kurier bierze 50 pączek do rozwiezienia to
@Radiativ: Wciąż nie czujesz tego, że ja nie #!$%@? się do kuriera tylko chcę mu oszczędzić ew. wysiłku. Gość będzie musiał zaparkować co najmniej 200 metrów od mojego domu i stamtąd będzie targał dwie paczki ważące ponad 30kg. Biorąc pod uwagę, że (jak sam wspominasz) ma dużo paczek - byłoby chamstwem żeby targał ją do mnie na darmo w krótkim oknie czasowym kiedy akurat nie będzie mnie w domu.

Pytałem nadawcę