Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KCPR: ile razy mam powtarzać, że jak pracujesz w Januszexie to nie masz planisty i nie masz zaplanowanej trasy xD
@zielonka22: no i wtedy ok, jest jakiś okno czasowe, a nie "8 do 20"
  • Odpowiedz
@Gandezz: to i tak plus, ja zapłaciłem specjalnie więcej aby mieć wieczorem to 6 razy dzwoniły rozne osoby z firmy kurierskiej czy nie mogą sobie przyjechać o 9 rano.
  • Odpowiedz
@Gandezz: Nigdy nie pracowałeś na kurierce i się nie ośmieszaj, SMS dzień wcześniej? Nie wiem co Ty ćpiesz ale dobre to jest. O której te rozmówki z planistą będziesz prowadził jak ostatnie odbiory odbywają się tuż przed północą?xD

Kurier przychodzi na 6 rano do roboty, jest ranny sort, wyławia te swoje 80-160 paczek, wrzuca do busa i zaczyna rajd. Kurierów na oddziale jest od kilkunastu do ponad setki. Jaki planista, jakie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piker: ile razy mam powtarzać - pracowałem na dużym gabarycie i tam planista ustalał widełki, wysłał dzień przed powiadomienie email i sms, były widełki 2-3h. Czasem były zmiany rano po konsultacji z kurierem i ponowne powiadomienie.

Nie mów mi gościu gdzie pracowałem, bo wiem to lepiej xD
To że w Januszexach nie ma planisty to już nie moja wina.
  • Odpowiedz
@Gandezz: Jeżeli przez Januszex rozumiesz globalne firmy kurierskie oferujące serwis D+1 to masz rację: W Januszexach nie ma takiej praktyki.
  • Odpowiedz
Ale Wy myślicie, że kurier tylko do Was jedzie i będzie na konkretną godzinę? Tak jest taki przemiał i #!$%@?, że nie sposób coś przewidzieć.


@rzeznia22: Dokładnie wykopki tak myślą.
  • Odpowiedz
Skąd typ ma wiedzieć o której akurat pod twoim adresem będzie z twoja paczką, która się nie wyróżnia spośród zapewne kilkudziesięciu, które ma na samochodzie do rozwiezienia?


@adam163264_: O ile prościej byłoby jakby miał listę paczek. Wtedy można by zaplanować gdzie będzie je oddawał i ile ich będzie miał. Nawet można by zrobić taki portal dla klienta, gdzie można by podglądać gdzie jest Twoja paczka. Najfajniej jakby było widać, że "kurier
  • Odpowiedz
O ile prościej byłoby jakby miał listę paczek. Wtedy można by zaplanować gdzie będzie je oddawał


@ShortyLookMean: Tak, ale zapomniałeś o jednej kluczowej rzeczy - Polska to nie USA, gdzie kurierzy mają wytyczone trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zanim ich w tym dogonimy to w USA na porządku dziennym będą drony dostarczające paczki
  • Odpowiedz