Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wamil997: co xD

Chłopie, wystarczy zaplanować trasę xD

Ja nie mówię, że ma mi co do minuty podać, kiedy będzie, ale wystarczy dwugodzinne okno czasowe.

W normalnych firmach tak jest, ale cóż...

@Gandezz: Nie da się zaplanować trasy jak trzeba tracić 2h dziennie na pisanie smsków z setką klientów i pytanie kiedy raczą odebrać swoje gówno xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: a co za różnica jka by napisał 'nie wiem'? W takim i takim wypadku dalej byś nie znał nawet przybliżone godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PanBulibu mi kiedyś kurier napisał że będzie 10-12. O 13 zadzwoniłem czy będzie czy o co kaman, on że tak tak, ma chwilę obsuwy ale do 30 min będzie. No spoko, po 1,5h znowu dzwonię a on mówi że miał wypadek rano i dzisiaj żadnych paczek nie dostarcza.... No to się pytam że przecież nie dawno mi mówił że zaraz będzie a teraz, że od rana nie wozi. Nie potrafił wytłumaczyć dlaczego
  • Odpowiedz
@PanBulibu ostatnio w BlackRedWhite wybrałam sobie dostawę na godziny 17-20. panowie zaczęli od telefonu o 9, czy nie mogę ich odebrać wcześniej (najlepiej o 11), potem dzwonili jeszcze w tym samym celu koło 14 że oni skończyli już pracę i muszą czekać na mnie 3h. 1/10 nie polecam
  • Odpowiedz
@Gandezz: kurier może Ci podać przedział godzinowy 12-15 ze będzie tam. Wszystko zależy od korków tego czy ludzie są w domach. Czy maja gotówkę itp. Wiec lepiej zadzwonić 20 min wcześniej, że jest już na osiedlu niż powiedziec będę 12-13 a przyjedzie 14 lub 11. Wtedy wpis mirka by brzmiał

kurier mówił ze będzie o 12 a był o 11 i chami i prostak bo nie chciał 1 godziny czekać
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Kurier to zazwyczaj osoba myśląca i zanim weźmie z auta na swe barki twoją przesyłkę ważącą 30 kg i wniesie na 11 piętro po schodach, na pewno nie omieszka zadzwonić.
  • Odpowiedz