Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia: No chyba mocno ad Hitlerum poszło, bo w odpowiedzi w kolejnym wpisie Terlikowski odpowiada, że:

1. Nie oznacza to jednak, że można je porównywać (a takie obrazki widziałem) do antysemickich zapisów Niemiec nazistowskich czy do noszenia gwiazdy Dawida na rękawie. To nie tylko analogia absurdalna, ale też obraźliwa dla milionów zamordowanych. Jeśli ktoś nie widzi różnicy między nazizmem a zaświadczeniem szczepionkowym to dość trudno z nim na poważnie rozmawiać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@eoneon: więc tak jak mówiłem, jeśli polegałoby to na jakimś zaświadczeniu którego będzie wymagało państwo od przyjezdnych to nie mam nic przeciwko (zakładając że wszyscy chętni mieliby do tej szczepionki dostęp). Jednak mamy przykład Izraela (nie mówiąc o np. Chinach lub innych państwach azjatyckich w których lockdown funkcjonował na podobnej zasadzie), gdzie jest tak jak w "foliarskich teoriach".
A Stany i UK dalej szczepią, my też ciągle szczepimy więc prędzej czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@elo490500: a czy ja napisałem "za Niemca też były"?
Jakoś nie słyszymy żeby służby, telewizja i politycy wykorzystywali dane pozyskane ze smartfonów. Używają ich nawet terroryści, pedofile i gangsterzy, a jakoś nie wpadają tak łatwo. Dałem za to przynajmniej dwa jasne i realne przykłady tego jak nasz rząd wykorzystał dane do których miał dostęp. Dane zbierane przez Google, FB i Apple nie są tak łatwo dostępne, ani dla państwa ani dla
No i posprzątane:

In England, the percentage of adults testing positive for antibodies aged 16 to 49 years ranged from 46.5 to 54.3%; in those aged 50 to 64 years, from 82.0% to 85.7%; in those aged 65 years and over, from 85.5% to 87.6%; the highest percentage of people testing positive for antibodies was in those aged 70 to 74 years at 87.6% (95% credible interval: 82.9% to 91.1%)
mucher - No i posprzątane:

 In England, the percentage of adults testing positive f...

źródło: comment_1619623379qtvG0EisVFDDoclspNHHMF.jpg

Pobierz
@eoneon: koleś gada od rzeczy. Ograniczamy ludziom wolność, ale to oni sami ograniczają ją przez swój wybór, nikogo do niczego nie przymuszamy, tylko zabieramy im wolność jak tego nie zrobią.

Odpowiedzialność społeczna - kolejna fraza klucz.

Skoro tak żal państwom śmierci ludzi to powinni zakazać alkoholu, fajek, słodzonych napojów, przetworzonej żywności. Łatwiej to zrobić i więcej ludzi się uratuje.

Ale tu nie chodzi o ratowanie ludzi tylko o kontrolę i kasę.
Skoro tak żal państwom śmierci ludzi to powinni zakazać alkoholu, fajek, słodzonych napojów, przetworzonej żywności. Łatwiej to zrobić i więcej ludzi się uratuje.


@j3sion: nikt nie nakazuje szczepień