Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1445
@czeskiNetoperek: chyba by mnie p------o żebym miał się bić za kraj który na każdym kroku pluję mi w ryj. Pracuje za marne grosze i do tego większość mojej pensji to podatki. Policja wystawia mandaty bo ludzie siedzą w parku bez szmaty na gębie, urząd skarbowy tylko patrzy żeby Ci d-----ć. Strach tu mieć dzieci bo jak okaże się że nie ma mózgu to moja narzeczona musi je urodzić bo tak
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: bo Polak całą skumulowaną energię swojego Patriotyzmu wypluwa bezsensownie się kłócąc z sąsiadem, zakłada koszulkę patriotyczną i jest usatysfakcjonowany a Szwed czeka na odpowiedni moment aby się poświęcić dla ojczyzny kiedy nadarzy się godna ku temu okazja
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: nie dziwię się, bo kto normalny chce walczyć w wojenkach rozpętanych przez p0lityków, którzy standardowo stosując taktykę nasrać i uciec pakują pierwsi dupę w samolot i odlatują? I to jeszcze za Polskę? Proszę Cię...
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek Ciekawe, że Niemcy i Czesi tak słabo.

U nas to się nie dziwię jakby najechały nas Czechy, Francja albo Niemcy i by nas nie gnębili to bym to olał. "Za miskę ryżu" ku chwale PKB, 500+, 13+ oraz 14+, koryto+ i z Macierewiczem w MONie nie bardzo chce mi się walczyć.
  • Odpowiedz
@kaktusowyAloes: Ale w imię Jezuska polaka i Maryjki również polki musisz bo to ocalenie życia, najgorsze jest to,że katolicy zapomnieli o najważniejszym aspekcie stworzenia boskiego w które wierzą, jest to WOLNA wola :) nadal nie kumam czemu na siłę przymuszają nas do życia według wiary, która została wyłączona przez KK
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: zero zdziwienia. Rosną kolejne pokolenia wychowane bardziej jako europejczycy (czy nawet obywatele świata) niż Niemcy, Polacy czy Włosi. Umierać za kawałek ziemi? Dobre żarty.
  • Odpowiedz