Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ukraina 62 XDDDDDDDDDD


@baobabtoudi: słaby wynik, powinno być więcej, ci co nie chcą walczyć za Ukrainę są co już najmniej za Bugiem, albo za wartą XD
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: No i dobrze. Za c---a bym nie walczył za kawałek ziemi. To, że komuś w rządzie chce się bić z kimś innym to jego sprawa, nie moja. Nie będę ginął za czyjeś idee czy sprawy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czeskiNetoperek: błąd poznawczy od początku, czy chcemy umierać za państwo które jest organizacją prawna czy za kraj i naród związany pewna kultura
jeżeli pytanie było postawione czy chcesz umierać za swoje państwo czy za wspólnotę kulturowa i ziemska
a nawet jeżeli tak jak w pkt 1, to i tak uważam że wynik jest zajebisty patrząc na wyniki w Europie
  • Odpowiedz
Walczyć można za coś z czego jest się dumnym, czuje się silną przynależność, posiada się jakieś znaczące dobra. Polacy od paru dekad, myślę że większość urodzona po 1990 nie posiada i nie czuje tego. Za co mamy walczyć? Za rząd który zawsze wyrucha nas? Za zawistnego sąsiada? Za brak perspektyw na dobrą przyszłość w tym kraju? Jeśli z rodziną byłbym w tym kraju to poszedłbym walczyć o ich bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek jakby Niemcy chcieli przejąć polskie ziemię to byłbym pierwszym chętnym do tego. Bo co bo Piłsudski, 2 wojna, Chopin, papież? XD c--j mnie obchodzi co było 50-70-100 lat temu, i że gazowali Żydów w polsce XD liczy się to co jest tu i teraz, a jest c-----o i będzie jeszcze gorzej. Walczyć? W imię czego? 500+ dla patoli i tych tepakow z rządu? XD s-----------m do jakiejś Chorwacji k---a albo
  • Odpowiedz