Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
Pobierz haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...
źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg
  • 277
@haakenn: czyli co zamiast wagi za 20 zł z Lidla, i paru minut dziennie płacisz 3x tyle za plastikowe pudełka, jakaś śmieszna sałatkę tylko dlatego że nie chce ci się policzyć kalorii? xdddddd
Dam ci darmowa radę jak zrzucić wagę. Kupujesz sobie parę kilogramów otrębów i mleko. Mieszasz to rano i jesz na śniadanie. Do tego garść orzechów. Cyk masz 300-400 kcal na śniadanie. Na drugie śniadanie jabłko i woda. Na
@haakenn: ja wiem, ze się nie chce gotować ale no ludzie.....

Średnio 1h wystarcza, aby przygotować obiad ok 1000kcal na 3-4 dni.

Sniadanie też ok 1000kcal, to jest kwestia jakiś max 10-15 minut

W czasie kolacji chyba się nie pracuje więc jest czas na przygotowanie.

Tw wszelkie pudełka to kasa wywalana w błoto, no alejak ktoś lubi przepłacać, to ok.


@technojezus: jeszcze po mieszka z różowym, więc mogą co tydzień
@smutny_kojot
sałata z 4zl powiedzmy że 2 porcje czyli 2zl,
Feta z 8zl - 2 porcje to 4zl,
Oliwki z 6zl za słoik, starczy na 5 razy = 1,25zl,
Ogórek że złotówke za tyle,
Pomidor też złotówke,
Szynka parmenska - na promce z 80zl/kg, zużyjesz z 50g = 4zl,
Vinegret ok. 1zl ten do wymieszania z saszetki.

Śniadanie ponad 12zl, zrób 5 posiłków taniej niż OP, gdzie obiad wyjdzie raczej drożej niż
może, ale cena z czegos wynika. Jak sie nie chce jedzenia szpitalnego to trzeba płacić, a nie cebulić


@niepoprawnyhumanista: Nie do końca. Są lepsze cateringi w podobnej cenie. Oczywiście nie będą fancy, ale nie będzie i szpitalnego jedzenia. Ta firma ma tragiczne jakość i wynikające z niej oceny.
@klokupk: Na takiej sałatce spokojnie jadę od 7 do 15 w robocie, tylko jem ją na 3 razy. Obiadokolacja to powiedzmy pół pojedynczej piersi z kurczaka usmażonej w papirusie i zwiniętej we wrapa. Wcześniej wjeżdża jeszcze jakaś zupka z ciemnym makaronem i gituwa. Całość żarcia dziennie wyjdzie może z 40 zł.
jeśli ktoś bardziej sobie ceni wolny czas niż jakość jedzenie, które je, to jest niemal pewne, że w tym wolnym czasie i tak gówno robi xD


@Im_from_alaska: No i widać woli robić gówno i się lenić na kanapie niż sobie gotować, jego hajs jego sprawa. #!$%@? mnie to polaczkowe #!$%@? się do tego jak ktoś kasę wydaje xD "A na co ci te pudełka, chrum chrum, ja tam wolę mieć kontrolę
@haakenn byłem kiedyś z żoną na fitboxach. To ta sama firma. Tak gównianego zajęcia z resztek nigdy nie jadłem. Do dzisiaj na samą myśl mi się podnosi.