Wpis z mikrobloga

@kuroszczur: no i dobrze mówi. Bo jesteśmy w Polsce. Też mnie to denerwuje. Komunikacja powinna być po polsku przede wszystkim+ ewentualne tłumaczenia. Nigdy na odwrót
  • Odpowiedz
  • 4
@pearl_jamik najlepiej jest jak zamawiasz jedzenie i dzwoni chłop do ciebie i mówi że jest na zewnątrz. Tylko #!$%@? gdzie? Ty go nie rozumiesz jesteś głodny i #!$%@?. Ja rozumie że ludzie potrzebują pracę ale jakies podstawy polskiego trzeba wymagać. Ja jestem ciekawy ile firmy tracą przez to co roku
  • Odpowiedz
@b4rney: w czasie gdy liczy się wynika kwartalny to mało kogo to raczej obchodzi, poza tym nie sądzę aby tracili skoro coraz więcej obcokrajowców na dowozach,
w jaki sposób oni mają generować straty? nie dostarczają jedzenia bo nie mogą znaleźć adresu?
czy na zasadzie "już więcej nie zamówię jedzenia z Maka na dowóz, na mnie już nie zarobią!"
  • Odpowiedz
Robię zakupy w Lidlu a tam reklamy z głośników po ukraińsku. TYLKO po ukraińsku, po polsku nie.


@pearl_jamik: To są reklamy z ofertami pracy dla Ukraińców, bo Polacy Wielkie Pany i nie chcą pracować za 5,4k brutto. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@jelec: Jak wbihasz do mechanika, też mu zwracasz uwagę, że nie ma kalendarza z gołymi babami w swoim warsztacie i ci to przeszkadza? Jak przeszkadza, to #!$%@? i szukasz innego, proste
  • Odpowiedz
@Dejvidek25: Ukraińcy, zjedzie sie ich do wrocławia więcej niż było wcześniej mieszkańców, zaczną się mnożyć jak ciapaci i już po jednym polskim mieście za pare pokoleń, demokracja xd
  • Odpowiedz