Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...

źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg

Pobierz
  • 277
  • Odpowiedz
@haakenn: O proszę, Fitboxy dzisiaj przyjechały pierwszy raz do mnie. I Ci powiem, że mam identyczny posiłek jak ten ten twój, ale to dosłownie identyczny i kartka z rozpiską na reszta dnia potwierdza, że reszta jest taka sama. Ogólnie u mnie 2000 kcal i porcja taka sama na śniadanie xD
  • Odpowiedz
@haakenn: O, mam to samo z fitboxy :D Może nie wygląda jakoś super (pasty zazwyczaj nie wyglądają spektakularnie), ale w smaku było ok. Ja mam na 1500 kcal to mi napisali, że śniadanie ma 300 kcal. Mój niebieski ma na bodajże 2500 kcal to faktycznie śniadanie było podobnej wielkości, ale inne rzeczy ma większe (np. na drugie śniadanie ja mam jedno smoothie, a on 2). Nie chce mi się tego dokładnie
  • Odpowiedz
niektorzy cenia swoj czas wolny i chcieliby miec podane pod nos zarcie, nawet kosztem smaku czy kasy


@Vittel: jeśli ktoś bardziej sobie ceni wolny czas niż jakość jedzenie, które je, to jest niemal pewne, że w tym wolnym czasie i tak gówno robi xD
  • Odpowiedz
@haakenn: Rezygnuj z tego syfu jak najszybciej. OptimalBox to ta sama firma i to samo jedzenie co Fitboxy i Biały Widelec. Rok temu mieli wielką aferę z sanepidem, nawet na wykopie były artykuły. Niestety byłam jedną z osób, które się zatruły (wykryli w jedzeniu i na blatach, deskach do krojenie itp. pałeczki E.coli) i od razu zrezygnowałam
  • Odpowiedz
@haakenn: OptimalBox to syf niesamowity. Miałem okazję obserwować dietę koleżanki z pracy (1200 kcal), której dawali na śniadanie serek wiejski i chleb krojony z Biedronki... Później zmieniła na "Diety od Brokuła" i dużo lepiej to wyglądało.

Ja osobiście testowałem przez 2 tygodnie Maczfit i byłem mega zadowolony. Przy moim monotonnym jadłospisie Maczfit był jak śmiganie do restauracji 5x dziennie (dietka 2500 kcal). Cena również odpowiednio wyższa niż za wynalazki pokroju OptimalBox.
  • Odpowiedz
W prywatnych wiadomościach dostaję info od ludzików, że niezależnie od kaloryczności wszędzie wygląda tak to samo - tragedia. No nic, będziemy z tego rezygnować.
  • Odpowiedz
*faux pas, korzystałem z Body Chiefa.

Dodam jeszcze, że koleżance dali kilka razy wafla ryżowego złamanego na pół na śniadanie jako źródło węglowodanów XDDDD
  • Odpowiedz