Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
Pobierz haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...
źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg
  • 277
@haakenn ja piernicze xD za te hajsy za granicą kupuję już cały czas warzywa bio plus mąki bezglutenowe, jogurty owcze, oliwę od rolnika z Portugalii itp. (Razem z mężem mamy sporo nietolerancji pokarmowych).Do tego jeszcze robię pudełka mężowi do pracy. Normalnie iks de. Nawet jakby mi takie pudełka dawali za darmo to bym poświęciła te pół h na gotowanie (w tym 5min na wypieprzenie tego gówna na zdjęciu do kosza). Przecież dzisiaj
@haakenn: jednak wydaje mi sie ze bez pieczywa ktore wyglada jak zbbiedry bylo by szybciej i zdrowiej. Mysle ze np. Avokado z jajkiem i babanem jest lepsze od tego co tam dostales plus jakis jogurt/twarog? Generalnie teraz nasralo soe tych firm z dietami z dostawa ale mysle ze spora czesc z nich robi to na odpiernicz bez wiekszej wiedzy. Chociaz ekspertem w tej dziedzinie nie jestem. Trzymam swoja diete, czuje sie
@haakenn: moim zdaniem, różnica może być w pozostałych posiłkach, a akurat śniadanie nie ma zmienionej kaloryczności przy tej diecie.

A poza tym, z czystym sumieniem moge polecić Nice To Fit You https://ntfy.pl/. Fajna obsługa, dania wyglądają jak na zdjęciach no i można każdego dnia niezależnie zmieniać posiłki.

Edit:
ok, teraz doczytałem że powinny różnić się o 200 kcal :P no więc cóż, w #!$%@? Cie zrobili :P
@haakenn: czytając pierwsze zdanie, myślałam, że to będzie post reklamowy, ale później spojrzałam na zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale byłabym smutna gdybym coś takiego dostała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moja koleżanka z pracy ma dietę od tego dostawcy i miałam okazję obserwować jej posiłki (wzięła dietę standard na 1200 kcal). Rozwalało mnie to, że na śniadanie mogła być kromka pieczywa Vasa i serek wiejski xD z warzywami w tych posiłkach jest bardzo biednie, co trochę nie pasuje do hasła "zbilansowana dieta, celem której jest dostarczenie do organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i mikroelementów w odpowiednich proporcjach". Albo na drugie śniadanie