Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...

źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg

Pobierz
  • 277
  • Odpowiedz
  • 0
@haakenn optimal mega #!$%@? też miałem 1msc stamtąd :P po spróbowaniu jakichś 10 diet byłem zadowolony tylko ze zdrowojedz (ale potem się zeszmacili więc już nie polecam xD) a teraz mam diety od brokuła i też jestem zadowolony, już 4 msc biorę
  • Odpowiedz
Tyłu komentarzy to dawno nie widziałem :) Pamiętajcie, że OptimalBox to raczej szama dla szamy z foodcostem na poziomie 7 PLN za 5 posiłków, a nie typowy catering dietetyczny. Ciężko wymagać wysokiej jakości składników, jeśli zamawiamy 5 posiłków za 35 PLN :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haakenn: Tak wygląda żarcie jak sortujesz oferty po cenie i wybierasz najtańszą opcję po której tobie samemu było by ciężko za tyle zrobić 5 daniowe posiłki codziennie a pamiętaj, że tu jeszcze muszą zarobić
  • Odpowiedz
@haakenn: też dzisiaj zacząłem optimalbox xd dostałem dokładnie to co Wy :D z tym, że ja 2000kcal.

Przerażają mnie teraz opinie innych mireczków ale mam 20 dni i zobaczymy efekty. U mnie w pracbazie zamawiają już któryś miesiąc i są zadowoleni.

Co do wyglądu, czepianie się na siłe, jak ma wyglądać pasta z tuńczyka xD? Smakowała całkiem ok. Ten shake czy co to było też w sumie ok.

Byłem nastawiony
  • Odpowiedz
@haakenn żarłem to gówno i nie polecam. W większości dostawałem nabiał, kaszki, owsianki i inne badziewia. Ktoś wyżej pisał o Dietach Treningowych, też na nią przeszedłem i jest kolosalna różnica.
  • Odpowiedz
35-40zł dziennie za 5 posilkow to duzo? i jeszcze nie musisz nigdzie chodzić, tracic czasu na gotowanie itp, wszystko ci przywożą do domu/pracy.


@Dolan: Tak, dużo. Ja wydaję ok. 1200 zł miesięcznie na całe jedzenie i picie dla 2 osób na miesiąc, a raz czy dwa razy w miesiącu nawet sobie pizze zamówimy czy coś. Kompletnie się nie ograniczam w kosztach. Normalne jedzenie, jakieś łososie czy wołowina od czasu do
  • Odpowiedz
@Pivoo: no ale musisz sam gotować i robić zakupy a to zajmuje czas, dolicz do tego każdą godzinę za ok 50zł to już się robi spora kwota.
  • Odpowiedz
@Namarin: no niestety działa to tak, że najpierw płacisz, a dopiero potem widzisz co dostajesz, zdjęcia na FB czy na stronie wyglądają inaczej :( Ktoś tam wyej pisał, że mam ból dupy - oczywiście, że mam, bo sądzę tak jak Ty.
  • Odpowiedz
@haakenn: kurva, jakby oglądał jakiś film cyberpankowy wymieszany z postapo, gdzie Ziemię zamieszkuje 50 miliardów ludzi i żarcie od biedy dają im automaty. Weź OP rób sobie normalne żarcie, bo tylko pożogę tutaj szerzysz. A wy #optimalbox wstydźcie się tylko, że takie guwno produkujecie. Ale byście go nie produkowali, gdyby nie wasi klienci co nie, bo popyt tworzy podaż hehe.
S.....i - @haakenn: kurva, jakby oglądał jakiś film cyberpankowy wymieszany z postapo...

źródło: comment_1617884530MQpjDMCTmeohxb8RNgqYaC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
sałata z 4zl powiedzmy że 2 porcje czyli 2zl,

Feta z 8zl - 2 porcje to 4zl,

Oliwki z 6zl za słoik, starczy na 5 razy = 1,25zl,

Ogórek że złotówke za tyle,

Pomidor też złotówke,

Szynka parmenska - na promce z 80zl/kg, zużyjesz z 50g = 4zl,
  • Odpowiedz
też dzisiaj zacząłem optimalbox xd dostałem dokładnie to co Wy :D z tym, że ja 2000kcal.


@zakuosw:
Czy mogę spytać jak się dowiedizałeś o tej firmie i dlaczego ją wybrałeś?
  • Odpowiedz
@graf_zero tak jak pisałem, w pracbazie 3 osoby już któryś miesiąc jedzą optimal albo fitbox i generalnie są zadowolone. Efekt w postaci utraty kg też widoczny. Sprawdziłem sobie wcześniej menu na ich FB i nie wygląda to źle. Na cały tydzień owsianka jest raz, jogurtu nie ma wcale.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, przerasta was wizyta w spożywczaku i macie trochę za dużo pieniędzy?


@MarianoaItaliano: myślisz tak jak ja biedny przeciętny człowiek, jednak jak poznasz tych troszkę zamożniejszych to nawet sobie nie wyobrażasz na co wydają pieniądze
  • Odpowiedz