Wpis z mikrobloga

Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #optimalbox że strony www.optimalbox.pl, wersja diety to Standard. Jesteśmy osobami, które mają średnia lub wysoką aktywność treningową, wiemy, że Standard przeznaczony jest dla osób o niskiej lub umiarkowanej aktywności, ale teraz interesuje nas ujemny bilans kaloryczny.

Chciałbym tylko poprawić, że ja zamówiłem pudełka 2500 kcal a żona 1200 kcal.

Dzień 1

Dzisiaj pierwszy dzień i pierwsze #!$%@?, bo nie wiem jak liczą tam kalorie, ale już śniadanie i jego porcje mi nie pasują do tego co jest na kartce. Pudełka takie same, wypełnienie niemal identyczne, nie wiem gdzie ukryli ponad 200 kcal, ale zastanawiam się które pudło jest źle policzone.
Pobierz haakenn - Tak jak pisałem wczoraj, przeszliśmy z żoną na #dieta za pomocą pudełek #op...
źródło: comment_1617860267jL687any0nB7s3J7XXiDuO.jpg
  • 277
@maina: celem diety jest schudnięcie jak napisal OP nie podojadając na diecie 1200 szybko schudnie inna kwestia, że pewnie polecą głownie mięsnie i może pozostać problem z hormonami
@grzysztof: tylko taka dieta jest bez sensu, bo deficyt kaloryczny jest zbyt duży, co zwiększa ryzyko efektu jojo. Nie jestem dietetyczką, ale wydaje mi się, że w przypadku zdrowej osoby 1000-1200 kcal to na tyle mało, że metabolizm bardzo zwalnia i organizm wchodzi w tryb oszczędzania. Nie da się całe życie być na diecie 1000-1200 kcal, dlatego jeżeli w końcu taka osoba zacznie jeść normalnie, to stracone kilogramy wrócą. Odchudzanie powinno
Rezygnuj z tego syfu jak najszybciej. OptimalBox to ta sama firma i to samo jedzenie co Fitboxy i Biały Widelec.


@Zaff: Najlepsze jest to, że przed zakupem wystarczy wpisać w google XD Byłem na takiej grupie cateringowej i mają straszne opinie. Nie tylko jakości, ale też nie dowożą szamy xD I tak można walić w #!$%@?, zakładać ciągle nowe marki i robić kokosy.

https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny-firma/optimal-box#opinie
https://www.wykop.pl/wpis/50099669/jakby-ktos-szukal-opinii-o-optimalbox-catering-die/
@mr_arrchi: > @bastianbastiante: A czy oni dostarczają dokładną informację o makro? Na przykład ile danego dnia jest gramów białka itp?

nie mam pojecia. Takie opinie slyszalem od kilku znajomych, ktorzy tam zamawiali. Ze to tani catering, ale cene rekomensuja sobie wlasnie dopychajac kalorie tanimi weglami.


@bastianbastiante: Nie widziałem, że napisałes tutaj wiecej niż 1 posta, moje pytanie odnosiło się do tego komentarza:

@haakenn: nie wiem skąd jesteście, ale
czytając pierwsze zdanie, myślałam, że to będzie post reklamowy


@Norkanerka: przecież op co chwila w kółko powtarza, żeby przeczytać jego post na tagu, więc op to bezmyślny bot. Zresztą.. Kto normalny zamawia i płaci za takie gówno. xD