Wpis z mikrobloga

Typowy biznes po niemiecku - załóż folkswagena albo bajerna i produkuj passerati albo cyklon be.

Typowy biznes po polsku - przyklej logo na chińszczyznę, pomnóż cenę razy kilka i kłam w opisie, że to top światowy produkt, nr 1 w Polsce, polecany przez najpotężniejszych barberów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej w komentarzu.

#januszebiznesu #chinskacebula
Pobierz PanManieglev - Typowy biznes po niemiecku - załóż folkswagena albo bajerna i produkuj...
źródło: comment_16157882031EmHOPzc2NwGD54swFUaZV.jpg
  • 118
@PanManieglev: na fb mi wyskakuje ostatnio jakiś "baloon launcher", na aliexpress za ok. 50-60 zł. Na stronie "polskiego producenta" super promocja z 200 iluś na jakieś ok. 150 zł. Z jakiejś angielskiej strony wyskakują mi zamki magnetyczne (ochrona przed otwieraniem dzieci), z przebitką bodajże czterokrotną. Sposób na biznes i tyle ;)
@PanManieglev: zanim kliknęłam w zdjęcie to myślałam że tam jest cena 1290 XD A jak 129 to spoko, zamawiając z AliExpress doliczą ci zaraz przesyłkę, mi jak mieszkam w UK to i podatek, a z tego co wiem to w PL to tez już weszło albo ma wejść? Także jak chcesz czekać kilka miesięcy zamów z Ali, jak potrzebujesz na już to zamów z Allegro ( ͡° ͜ʖ ͡